• naše firma stojí na hodnotách, které jsou pro mě velmi důležité otevřenost a svobodný duch patří mezi ně dělá smysluplné věci, které mají celospolečenský dopad svým lidem maximálně důvěřuje, proto jsme autonomní není neštěstí udělat chybu vždycky se na někoho můžeš obrátit o pomoc, radu má smysl pro legraci a kreativitu jsme různě namíchaní (profesemi, zájmy, vlastnostmi), ale přesto jsme jedna firma vaříme si a máme v práci svá zvířata jsme unikátní a máme volnou pracovní dobu, což souvisí s důvěrou v nás a v autonomii (je jedno, kdy práci uděláš, ale musí to být v top kvalitě, jež jsi schopen)
  • dát novým projektům trochu víc času na zabydlení (naším klientem jsou školy, které si na něco nového zvykají víc než půl roku) třídit důsledněji odpad (i sklo a bio) věnovat trochu víc energie neziskovým věcem

zaměstnanec nic nevyplnil

• Supr kolegové (lidsky i pracovně), kteří pomůžou i pobaví a mezi kterými je radost trávit čas. Pohodová neformální atmosféra, kde je sranda a všichni se tu cítíme dobře. Navíc dog-friendly! Jsme nejen kolegové ale i kamarádi, takže spolu rádi podnikáme i nepracovní věci, vaříme si obědy, pečeme vánočky a koukáme na filmy. Každý se může podílet na vedení firmy a její strategii.

Výzkum, vývoj

• Svobodná firma, respekt k lidem, otevřenost, smysluplná práce ovlivňující svět vzdělávání, férové ohodnocení a jasný platový systém.

• Svoboda, skvělí lidé. Člověk se nemusí bát být iniciativní, kritika je pouze konstruktivní.

• Příjemná atmosféra, kreativní prostředí, kamarádští kolegové, odborníci, humor, zábava.

• Nejvíce oceňuji míru svobody při plnění úkolů a důvěru nadřízených v naše schopnosti a odpovědnost za práci.

• Prima lidi, funkční vztahy, smysluplná práce

Právo

• víceméně volná pracovní doba vstřícná firemní kultura práce s přesahem
  • slabší finanční odměny (byť je snaha kompenzovat to jinak)

Výzkum, vývoj

• Tým skvělých lidí.

• Pružnou pracovní dobu

Umožňuje každému pracovat kdy a kde potřebuje. Nehodnotí se čas za počítačem, ale kvalita práce.

• Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

Díky volné pracovní době si může každý řídit svůj čas jak potřebuje. Pracovat třeba až večer, když děti usnou.