DIGI CZ s.r.o.

Telekomunikační činnosti

• Příjemné pracovní prostředí

Cením si, že ač mezi námi nedochází k přímému kontaktu, je cítit jakási péče. Týká se to např. pěkného prostředí, ve kterém…

• Cením si, že ač mezi námi nedochází k přímému kontaktu, je cítit jakási péče. Týká se to např. pěkného prostředí, ve kterém pracujeme, firemních akcí, schválení sick days atd.
  • Určitě bych změnila to, že by se měl zaměstnavatel osobně seznámit průběžně se všemi pozicemi, které ve společnosti jsou. Seznámí se více s kolektivem, který vede. A s tím, jak vše funguje v praxi. To by rozhodně bylo přínosné pro obě strany. Zaměstnavatel by tak dostal přímou zpětnou vazbu a zkušenost. Zároveň by takto získané informace nesly větší hodnotu než např. tento vyplněný anonymní dotazník.

• Práce na směny
  • Já bych zaměstnala více techniků, kteří vyřizovali reklamace a opravy, těch bylo vždy málo k dispozici a proto byli klienti nespokojení a v takové situaci potom si to vybíjeli na nás, telefonních operátorech, kteří jsme po telefonu skoro nic s tím dělat nemohli.

• Nedokáží ocenit práci, kterou pro ně člověk dělá. Peníze vám přidají až když pohrozíte výpovědí. To mi přijde velice neprofesionální.
  • Peníze.

• Spolehlivost při výplatě mzdy (částka a termín), plánování směn a požadavky na směny, férové jednání a vstřícná domluva s vedoucími. Při práci operátorky pasivní zákaznické linky jsem ocenila možnost číst si, pokud jsem nebyla pracovně zaneprázdněná.
  • Na pozici operátorky pasivní zákaznické linky jsem neviděla možnost dalšího postupu, kromě pozice supervizora (pozice o kterou nemám zájem).

• Je super, když si člověk potřebuje něco zařídit, tak vždycky se jde na všem domluvit.
  • zařídit příspěvky na cestu, určitě je ve firmě spoustu lidí, co mají práci rádi, ale nevyplácí se jim dojíždět tak daleko, takže musí odejit

• příjemné pracovní prostředí
  • neprofesionalita na pracovišti neférovost při jednání s podřízenými a kolegy nekolegiální chování ve vedení špatný komunikační kanál mezi vedením a podřízenými absolutní nezájem o zaměstnance

• Nevěřit nikomu a spolehat se sama na sebe
  • Lidskost, tlak a spatna komunikace a neocenena prace kolem vseho

• Možnost osobního rozvoje., různé školení a zajímavé aktivity, různorodá práce a super kolektiv.
  • Líp oceňovat práci zaměstnanců

• Na DIGI CZ si nejvíce cením že poskytuje určitý komfort, jak pro svoje zaměstnance, tak i pro svoje klienty...kolektiv je tu velmi příjemný, ještě nikdy v žádným zaměstnání se mi nestalo že bych byl tak spokojený ať už s výplatou, kolektivem nebo nadřízenými, prostě jsou tu moc v pohodě lidi a naši klienti jsou též spokojeni :)
  • jen by to chtělo během pracovní doby trošku pohybu, mít eurest blíž, nejlépe u nás na patře aby nám to nebralo moc minut z pauzy než tam dojdem a než se vrátíme....jinak si myslím že není důvod něco měnit...

• Že mi umožnil příjemné pracovní prostředí bez přebytečného stresu. Pokud nastane nějaký problém vždy se najde shovívavé řešení.
  • Zlepšil bych komunikativnost managementu s operátory, kteří mají styk s klienty, jelikož management nevidí co klienty trápí nebo co se jim třeba nelíbí.

Práci bez přesčasů