AmRest s.r.o.

Poskytování stravovacích služeb

• Možnost práce při studiu
  • Možnost kariérního postupu

časová flexibilita, super pracovní podmínky a kolektiv

• časová flexibilita, super pracovní podmínky a kolektiv
  • přijde mi nefér být hodnocen podle GFP, protože to za co lidé občas dají špatné hodnocení kvůli věcem, které se nás netýkají (plné stoly, chybí umyvadlo, atd.) a pak to odnášíme akorát my, i když jídlo i obsluha byla v pořádku

• Standardy jsou nadmíru přehnané. V praxi je v podstatě nelze uskutečnit tak, aby se dodržovali všechny. Hlavně když jste na pozici sami. Což je další věc... zbytečně málo lidí na směně kvůli tomu, aby se ušetřilo, přitom jste společnost s miliardovými zisky.

• Příjemný kolektiv, bonusy, s manažery se vždy dá domluvit na kompromisu co se týče směn
  • Nedostatek zaměstnanců (na plný úvazek), Nízký plat pro lidi na plný úvazek (pokud si člověk co si odpracuje nad 170hod. vydělá okolo 16k je to v této době hodně slabé, přitom má firma miliardové obraty...)

• BonAmpetit kartičky jsou skvělé, stejně tak množství akcí, které pro nás pořádají
  • Nelíbí se mi, jak je na obalech na sendbiče napsáno, že pomáháme s ochranou životního prostředí, přičemž úplně všechny produkty dáváme do papírových, nebo plastových obalů, které se nakonec všechny vyhazují.

• Plat
  • Dbát na osobní život zaměstnanců a respektovat volno

• je skvělé, že to je flexibilní práce a že si směny mohu naplánovat sama podle potřeby.
  • asi bych nejvíce uvítala lepší komunikaci v systému kasa a packeři. Jde o to, že někdy je složité v návalu objednávek přesně napsat ke všemu požadavky, co daný host požaduje. Chybí mi tam možnosti jako ENG(anglicky mluvící); když je objednávka napůl TADY a napůl SEBOU(to jsou ale drobnosti).

• Jídlo, benefity, kolektiv,
  • Plat, vykořisťování zaměstnanců,

• Spokojená jsem byla s přátelským přístupem.
  • S rostoucími nároky na vedoucí pozice, ale nerostoucim platovým ohodnocením.

• Spoluprace s lidmi je podle toho, kam byste chteli jit. Ja osobne jsem prechazela asi ctyri KFC v Praze a mohu Vam sdelit, ze nejlepsi personal byl na zlicine u globusu. Pokud si vyberete pracovat v centru, nezastavite se a zemestnavatele na vas treba zapomenou co se tyce pul hodinove pauzy, jinak jsou zamestnavalete hodni, ale doporucuji vyhybat se restauracich v nakupnich obchodacich, je tam malo mista a skoro zadne zazemi ani klid. Jedine dobre nakupni misto je v galerii butovice, tam nechodi moc lidi a vlastne se skoro porad flakate.

• U firmy AmRest s.r.o. je možnost pracovního postupu. Vždy platí včas, nabízí benefity a spoustu jiného. Momentálně jsem v AmRestu již jen na brigádě, protože tato práce není zcela vhodná pro starší osoby a já sama cítím, že rychlost, se kterou se v AmRestu pracuje není již pro mě ideální. Proto toto zaměstnání již nemám na hlavní pracovní poměr. Ale kdo k této práci najde hezký vztah, tak se velmi nerad loučí. Což je i můj případ. Proto se v AmRestu objevuji alespoň na brigádu. Není to práce pro každého, ale lidé s ambiciosními cíli se zcela jistě uplatní a může se realizovat. Jsem hrdá na to, že jsem v této firmě mohla strávit spoustu let a dokud to bude možné určitě se pokusím zde vypomáhat.
  • Nevýhodou je neustálý nedostatek zaměstnanců. Co je příčinou těžko říci. Práce na přijímání nových zaměstnanců je hlavně na manažerech daného provozu. Toto by měl zajišťovat někdo jiný a manažeři by se měli věnovat především lidem na daném provozu. To je trochu špatně, ale celkově to nemění nic na pozitivech s touto firmou.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 42

Možnost práce při studiu

Časově příznivá pracovní doba

Tuto otázku asi posílá nějaký automat ??!?? Děláte si ze mně legraci ? Protože tam je možnost kariérního postupu. Další dotazy už mi neposílejte.

Protože jsou rychlejší, pohotovější.

Protože práce není těžká a zvládne jí každý

U brigádníků je možnost si plánovat směny dle svých možností. U plných úvazků je také možné se domluvit, jaké dny vám vyhovují apod.