Maloobchod s obuví a koženými výrobky

• Naučila jsem se číst čárové kódy
  • Spolupracovnice byly nesympatické

• Spolehlivé kolegyně, nic víc!
  • Pokud chcete otročit za nocleh a stravu jděte do CCC, zbyde Vám jen na nájem a sotva jídlo, dokud tam člověk nepracuje, tak nepochopí. A nebo musíte bydlet u rodičů, to se uživíte. Nevím jak je to v dnešní době možné, tyto postkomunistické praktiky se stále mohou v Čechách používat , za málo peněz hodně muziky, vlastně se nedivím, že CCC má tak příšernou pověst. Plat o ničem, ale chtějí výkon práce skladníka, prodavačka, prodejce, pokladní, portýra, reklamace, e-shop. Vydržet v CCC pracovat může jen někdo , komu nic jiného nezbyde. Manažer většinou vše vidí jen od stolu , ale prodavačka od spodu, snaží se upozornit , ale to nikoho nezajímá, při práci ve dvou lidech na prodejně si ještě dovolí vedení přijet na kontrolu a diví se, že se mu nikdo nevěnuje a nenabízí akci a jako vrchol drzosti Vám za to seberou prémie. Pro vedení CCC je prodavačka pouze nahraditelná věc. Covid firma CCC přežila díky injekcím státu a tak co...jede se dál.

• Přibývá nesmyslné administrativy. Dalo by se říct...dej blbci funkci a od vymyslí lejstro. To se teď děje. Všichni na všechno chtějí zápisy, podpisy a vzniká hromada šansonu a to či ono lejstro. Za chvíli budeme potřebovat přidat kancelář na skladování šanonů. Korunu tomu všemu nasazuje 5ti stránkový formulář, který se vyplňuje průběžně, ráno, v poledne a večer. Už v něm chybí jen kolonka, zda si ráno, v poledne a večer došli všichni zaměstnanci na záchod.

• Stravenkova karta jiz behem zkusebni doby
  • Nedostatecne zauceni, spolecnost ma problem se za sveho zamestnance postavit, prvne krici a pak se pta,

• S kolegy na pracovišti Ruzne slevy pro zaměstnance

• Různé slevy.
  • Hodně práce, málo peněz.

• Dobrý kolektiv
  • Malý plat, cíle skoro nedosažitelné Benefity jen v podobě stravenek Neustále se musí hlídat efektivita i když máme tolik práce že se nedá ani obsluhovat.

• Zajímavá a dynamická práce neustále v pohybu. Měla jsem štěstí na úžasné kolegy, se kterými jsem velmi ráda spolupracovala a s mnohými nás spojilo přátelství. Neskutečně si vážím této pracovní zkušenosti. Je luxus, když máte práci, do které se těšíte, baví Vás, máte super kolegy a ještě jste dobře ohodnoceni
  • Nebudu jmenovat.

• Neschopný vedoucí, který nic neumí, jen strhávat peníze svým podřízeným

• Benefity skoro žádné,nesmyslné požadavky od vedení

Koho právě teď firma potřebuje?