CCC Czech, s.r.o.

Maloobchod s obuví a koženými výrobky

• Možnost kariérního postupu

Oceňuji, že se věnujeme zákazníkům, což jinde nebývá. Radíme, vyhledávame zboží.. Benefity jsou pouze v podobě stravenek.…

• Oceňuji, že se věnujeme zákazníkům, což jinde nebývá. Radíme, vyhledávame zboží.. Benefity jsou pouze v podobě stravenek. Žádny 13 plat, nic k dovolené, nic k vánocům a prémie jsou možná tak 2 mecicebz roka.
  • Osobní ohodnocení žádné, za splnění efektivyty je ohodnocen pouze vedoucí. Stačí aby onemocněla jedna kolegyně a uz děláte X hodin navíc,pac tu asi nesmí být víc jak 9 zaměstnanců, což je sakra málo

• Že poskytoval zkrácený úvazek
  • Aby si více vážili svých zaměstnanců. Neřídit se jen tabulkami.

• Stravenky, zaměstnanecké slevy
  • Důležitější je pro zaměstnavatele efektivita a kolik se vydělá než jeho zaměstnanci.

• Benefity byly celkem zajímavé, ale bohužel byly nastaveny tak, aby byly téměř vždy nesplnitelné!
  • Naprosto nevyhovující zázemí a velmi nepříjemné a neadekvátní chování přímé/ho nadřízené/ho.

• CCC přes hodně práce dokáže finančně ohodnotit. Školení a vše kolem vzdělávání je myslím hodně nad úrovní jiných zaměstnavatelů.
  • Bez nočních směn bych se obešla vůbec, i když nejsou často jedna noční směna mně dokáže rozhodit i na celý týden. Možnost objednávek konkrétního zboží i značek dle poptávky zákazníků, některé značky nebo kožené kabelky se nedostanou na všechny prodejny a přitom cíl splnění např. průměrná účtenka je pro všechny stejná .... to se prostě z těch nejlevnějších bot nedá splnit.

• Nejvíce s kolektivem, který byl ale z mnoha postupů zaměstnavatele stejně zklamán jako já.
  • Naprostá nepružnost zaměstnavatele i v banálních věcech, např. prodlevy v dodávkách obalových tašek, zákaznických karet, údržby zázemí (výměna bodové žárovky na toaletě zaměstnanců trvala cca 3 týdny), vše velmi centralizované a nepružné. Zato velmi časté změny ve vystavování a stěhování zboží na prodejně, které vadily i zákazníkům, stěžovali si, že nemohou najít zboží, které viděli předchozí den. Často nelogické přeceňování zboží apod.

Protože pokud přijde do firma zaměstnanec např. z celkem slušně a pružně fungující prodejny či jiné firmy, musí být zklamán příliš centralizovaným vedením, složitým systémem denních uzávěrek, přílišnou byrokracií, ale i ne moc dobrým zázemím pro zaměstnance ( prostory pro občerstvovací pauzy jsou součástí kanceláře vedoucí, žádné soukromí pro vyřízení telefonátu o pauze apod., malé prostory pro šatny, kde se obléká ve stoje....). Také malá motivace finanční, zejména u nových prodejen je, i přes sliby u příjímacího pohovoru, takřka nulová. Nabyla jsem dojmu, že zaměstnanec je ve firmě až na posledním místě. Mnoho času stráví zaměstnanci také dle mého soudu častými zbytečnými pracemi na prodejně (jako je stěhování celých sekcí obchodu ve stylu "škatule, škatule hýbejte se" jen pro to, že zrovna někoho něco napadlo v ústředí) a nemají proto dny tedy absolutně čas věnovat se zákazníkům. Nový zaměstnanec po této zkušenosti se již bude soustředit i na tato kritéria u dalšího zaměstnavatele, tak, aby byl spokojen.

• Jen s par kolegini
  • Nikomu nedoporucuji....

• Tuto práci bych už v této prodejně nechtěla vykonávat, velké zklamání, od rána do večera v práci, žádné peníze, které slibovali, za mě velmi špatná zkušenost.
  • Se vším jsem nebyla spokojená.

• Ničeho, největší problém je v zaškolení manažerů....14 dní určitě nestačí, obrovská zodpovědnost, za prodejnu, za zboží, viz manager musí zaplatit 10 tisíc ze svého platu, když nevyjde inventura...a více dalších věcí..
  • dostatečné zaškolení managerů, nikoliv jen teorii, ale praxi....a to ve více kategoriiích....jako IT system, vizualní aranžování, personální doklady, skladání bot a změny celých přesunů regálů apod... , krádeže a inventury....inventury které se musí platit. Osoba která se hlásí o práci , neví o tom že musí zaplatit inventuru...to se dozvídá postupem času. :-(

• Stabilní firma, můžu říct, že vidím pozitivní změny, jakým vývojem firma CCC prošla, mnoho prodejen prošlo rekonstrukcí prodejny, v posledních letech se otevřelo i několik nových prodejen. Velkou motivací jsou prémie z prodeje.
  • Zabezpečení zboží nebo alespoň mít více prodavaček na prodejně. Případně ochranku.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 23

Kariérní postup může být velmi rychlý, stačí, když je člověk schopný. CCC expanduje - neustále se otevírající pobočky nabízejí nová místa pro manažery i jejich zástupce. Stejně tak se člověk může stát interním školitelem, vyhrát výběrko na post do centrály atd. Oceňuji, že CCC vždy dává šanci interním výbětovým řízením.

Rozmanitou práci

Vzhled a uspořádání prodejny se stále, mění, neustále přeskládávání krabic tam a zpět :-(