Accenture Services, s.r.o.

Účetnické a auditorské činnosti

• Práce v mezinárodním prostředí

• Výplata byla vždy k 15. dni na účtu Velká míra pravděpodobnosti, že Accenture jen tak nezkrachuje
  • Na toto nelze odpovědět pravdivě a bez emocí. Zaměstnavatel platí málo a dobře to ví, raději vezme za mírně vyšší plat nezkušené lidi, než by stávajícím zaměstnancům připlatil. Jednání personálního oddělení je neskutečně falešné a nelze věřit ani podání ruky, ani slibu a dokonce ani tomu, co je na papíře podepsané.

• Velké možnosti rozvoje
  • Platy jsou podprůměrné - zvýšit platy

• Neexistovaly rozdíly mezi muži ženami, nedocházelo k rasové/náboženské diskriminaci. Poměrně velkorysý byl i bonusový program.
  • Srovnat mzdy Nevnímat zaměstnance na nižších pozicích jako velkoobrátkové zboží Zastat se svých zaměstnanců před klienty, jsou-li zaměstnanci v právu Neznevýhodňovat české a slovenské pracovníky ve srovnání s pracovníky se západní Evropy "Neděsit" zaměstnance klientem Brát ohled na soukromý život/těžké životní situace zaměstnanců Vytvářet více pozic s flexibilní pracovní dobou, částečné úvazky apod. Netlačit zaměstnance k nelidským objemům přesčasů

• Kontrola kvality vedení projektů Zvýšit zájem o spokojenost jednotlivce Dlouhodobě strategicky plánovat v rámci týmů Upřednostnit kvalitu a zkušenost před levnými juniory Poskytnout zkušeným zaměstnancům jistotu

• Stabilita a zázemí nadnárodní korporace. Velmi rozumně nastavené procesy a jejich dodržování. Flexibilní pracovní doba a slušná porce benefitů.
  • Lepší systém hodnocení zaměstnanců.

• Home office Moderní technologie Mezinárodní prostředí Zajímavá práce Práce na zajímavých projektech
  • Velké přesčasy Mnohdy nesmyslná byrokracie Systém a prostředí plné nařízení Stát ve státě, utváří v lidech směr jakým by měli přemýšlet Mnohdy prostředí plné politické korektnosti, mnoho věcí se neříká na rovinu Velmi časté politické hry

• -možnost využívat cizí jazyky -možnost interních školení -mezinárodní prostředí
  • -více pravomocí pro manažery v ČR -více se zastat svých zaměstnanců před klienty -efektivněji nastavené procesy -nepřetěžovat zaměstnance přesčasy již ve zkušební době -nediskriminovat české a slovenské zaměstnance ve prospěch zaměstnanců ze Skandinávie, Nizozemí apod. -neprosazovat tak násilně globálně-korporátní kulturu -nepřesouvat IT support do Indie

• Práce v cizím jazyce pro mezinárodní společnosti.
  • Nelíbila se mi politika firmy, byly situace, kdy mě nutili lhát společnosti, které jsme poskytovali služby. Jinak se mi ve společnosti líbilo a byla jsem jim vděčná za poskytnutí startovacího pole do mého pracovního života.

• Zajímavé benefity, možnost kariérního růstu, flexibilní pracovní doba
  • Open Space kanceláře

• Líbila se mi možnost kratšího úvazku, pro "sovy" - možnost pracovat třeba od deseti, home office, firemní akce.
  • Nadřízený vyžadoval včasný příchod do práce, přitom sám chodil, jak se mu to hodilo. Šéfová zdržovala lidi v práci nebo se o to alespoň někdy snažila. Neustále delegovala úkoly na druhé.
  • Práci v týmu mladých lidí

Velké zastoupení mladých lidí, i absolventů a studentů.

před více jak 2 týdny

Velké zastoupení mladých lidí, i absolventů a studentů.

Ve firme je vice oddeleni a vzdy je moznost prejit na jine. Pro pracovite opravdu neni problem karierniho postupu, staci jen chtit.