Účetnické a auditorské činnosti

• Obsah prace a ruznost projektu, zajimavi klienti, talentovani kolegove.
  • Muze byt pro nekoho trosku stresujici a narocne na vykon.

tento týden

• Multikulturní prostředí, flexibilita práce, dobré platové ohodnocení, stabilita firmy
  • Po více jak 10 letech ve firmě jsem byl kvůli Covidu a reorganizaci propuštěn bez kloudného vysvětlení. Šéf nikdy nejednal na rovinu a svá rozhodnutí nezdůvodňoval.

• Sliby o financnim a osobnim rustu, uzky profil zamereni na 1vec v HR (Sick Absence in British Telecom)

• Na to, že se jedná o korporát, jsem si připadal jako člověk, ne jen jako číslo. Klade se velký důraz na férovost a diverzitu, což je super.
  • Naštvalo mě, že jsem, narozdíl od většiny ostatních zaměstnanců, dostal pouze smlouvu na dobu určitou, což je poměrně dvousečná zbraň, a vymstilo se mi to. Taky mě dost rozčiloval ústavičný důraz na ceny a fakturování jednotlivých položek (software, vybavení...). A nebylo fér, že pouze NĚKTEŘÍ kolegové měli např. výškově nastavitelné stoly, a zbytek ne. Buď všichni, nebo nikdo, hm?
  • Příjemné pracovní prostředí

Kanceláře, jak v Holešovicích v budově Visionary, tak na Chodově v komplexu The Park jsou velmi moderní a dobře vybavené. Je zde spousta míst na odpočinek, takže není problém se kdykoli někam přesunout kvůli změně prostředí, nebo si odpočinout v chillout zóně. Ve Visionary je několik teras a zpřístupněná střecha, kde je mimo jiné běžecký okruh, a je opravdu fajn si tam třeba dát oběd s kolegy.

• Klidnou práci

Klidná nebo stresující práce záleží na konkrétní pozici a oddělení, ale často je možné zařídit si Home Office, a nebývá problém odběhnout si třeba k lékaři. Accenture také klade velký důraz na well-being, existuje skupina “mental health allies”, a spousta seminářů a různá témata. Celkové pohodě také napomáhají příjemné a moderně vybavené kanceláře.

• Příležitost i pro juniory, možnost vzdělávání se a rozvoje v oboru, přístup k moderním technologiím.
  • Klasické neduhy korporátu - byrokracie

• Líbila se mi možnost kratšího úvazku, pro "sovy" - možnost pracovat třeba od deseti, home office, firemní akce.
  • Nadřízený vyžadoval včasný příchod do práce, přitom sám chodil, jak se mu to hodilo. Šéfová zdržovala lidi v práci nebo se o to alespoň někdy snažila. Neustále delegovala úkoly na druhé.
  • Práci v týmu mladých lidí

Velké zastoupení mladých lidí, i absolventů a studentů.

• Home office Moderní technologie Mezinárodní prostředí Zajímavá práce Práce na zajímavých projektech
  • Velké přesčasy Mnohdy nesmyslná byrokracie Systém a prostředí plné nařízení Stát ve státě, utváří v lidech směr jakým by měli přemýšlet Mnohdy prostředí plné politické korektnosti, mnoho věcí se neříká na rovinu Velmi časté politické hry

• výborní nadřízení, osobní ohodnocení, benefity, informovanost
  • nic mě nenapadá
  • Možnost kariérního postupu

Ve firme je vice oddeleni a vzdy je moznost prejit na jine. Pro pracovite opravdu neni problem karierniho postupu, staci jen chtit.

• Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

Flexibilni pracovni doba, moznost prace na castecny uvazek

• Príležitosti ku kariérnemu rastu Možnost pracovať z domova Príjemná pracovná atmosféra Mladý kolektív Benefity
  • Nie príliš moderné prostredie Zastaralé technické vybavenie

• Zajímavé benefity, možnost kariérního růstu, flexibilní pracovní doba
  • Open Space kanceláře

Koho právě teď firma potřebuje?