Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Činnosti v oblasti nemovitostí

Porovnejte si také atmosféru u jiných firem

Ukážeme vám firmy podobné těm, které procházíte.

Porovnám si firmy

Práce není jednotvárná, jde v podstatě o službu a komunikaci s klientem, která často není jednoduchá a vyžaduje trpělivost a dokázat vždy nalézt řešení. Klient tak získává pocit komfortu a pohodli. Často se staráme o objekty, které klient nedostatečně v minulosti spravoval je zde velký dluh na údržbě. Zajišťovat na takových objektech FM vyžaduje velké nároky na údržbu a zajištění právních a normativních požadavků. Naopak práce v FM je velmi zajímavá a kreativní kde získáváte neustále nové možnosti , profesní růst , technické dovednosti a přehled.

Volnost a samostatnost

Na pozicích, kde je to možné, oceňuji možnost občasných HO - vážím si důvěry, kterou zaměstnavatel svým zaměstnancům dává OKIN není obří "fabrika", kde není možnost měnit systémy a pravidla, je zde prostor ke změnám a návrhům Dále oceňuji možnost kariérního růstu, možnost vybrat si po čase i jiné oddělení, kam přejít. Zaměstnanec dostane možnost získat velké množství zkušeností

Rozmanitou práci

doporučují 4

Centrála a její styl industriálního open space - práce v moderním, uvolněném, zelení osázeném prostředí, nemusí samozřejmě vyhovovat každému

Porovnejte si OKIN FACILITY, a.s. s těmito firmami