Maloobchod s nábytkem

97 hodnocení s 75 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Spokojen jsem byl s kolegy na stejných pracovních pozicích jako Já,potom s panem ředitelem,byl to rovný chlap,ale měl pod sebou na centrále lidi,kteří šli jen za svým korytem a nezajímali je obyčejní lidé,kteří pracovali v pobočkách v ČR. V mateřské základně v zemi založení Jysku jsou na pozici obchodníků jen kmenoví zaměstnanci,chodí v obleku a mají na starost pokladní systémy,prodej zboží,reklamace a ostatní lidi,co dělají v obchodě,jsou brigádníci,kteří doplňují zboží,skládají kamiony a uklízí prodejny.Za to v ČR je to tak,že zaměstnanci dělají úplně všechno,jsou mnohdy tak špinaví z kamionu,že se nemohou ani ukázat na prodejně.ale musí si poradit,dělají 4 funkce za 1 peníze. A toto ujednání ,které se praktikuje jinde než v mateřské zemi,je starost managementu,který leze do zádele těm,kteří nemají ani potuchy o špatném zacházení s obyčejnými zaměstnanci,kteří se starají o odbyt výrobků a dobré jméno firmy.Když člověk není robot,tak je mu zaslán vytýkací dopis a pár dopisů s výtkou a není návratu k práci,dostane výpověď pro porušení pracovní kázně.Kdo chce psa bíti,vždy si najde hůl.
Avatar

Rozmanitou práci

Ukázat další

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?