LMC s.r.o.

Činnosti související s webovými portály
svoboda v rozhodování smysluplná práce lidský přístup otevřenost a radost
svoboda v rozhodování smysluplná práce lidský přístup otevřenost a radost

• Neformální pracovní atmosféra
  • Příjemné pracovní prostředí

V LMC se dočkáte férového a slušného jednání. Ke všem benefitům, jichž je už tak spousta, se můžete těšit na fajn rána, protože…

• V LMC se dočkáte férového a slušného jednání. Ke všem benefitům, jichž je už tak spousta, se můžete těšit na fajn rána, protože s kolegy v kuchyňce prohodíte pár slov a zasmějete se. Zdá se mi, že práce v LMC je obzvláště vhodná pro ty, kteří si rádi určují své vlastní tempo a nepotřebují něčí dohled nebo zadávání úkolů. Firmu s takovou kulturou jako tady jen tak nenajdete. :)
  • I přes lidský přístup k zaměstnancům je znát silný záběr "na peníze", takže například týmy, které peníze přímo nevydělávají, nemusí mít takovou podporu jako jiné.

• Přátelská a uvolněná firemní kultura. Nadstandartní kamarádské vztahy s kolegy. Služby, které nabízejí jsou na vysoké úrovni.
  • Změnit nadřízené. Snížit tlak na obchodní výsledky.

• Atmosféra v LMC je dost pravděpodobně naprosto nezaměnitelná. Firma má velké cíle a dělá vše proto, aby jich dosáhla. Je super být součástí tak velkých věcí, jaké tu v LMC děláme!
  • Spolupráce produkt a obchod a jiná oddělení. Souhlasím s přístupem B2C first, ale občas je potřeba brát v úvahu i klienty, kteří u nás peníze utrácejí a rozvoj naší společnosti nám umožňují.

• Atmosféra ve firmě, vzájemný respekt mezi lidmi, hromada příležitostí se vzdělávat. V mém týmu pak především o oceňuji možnost se angažovat ve věcech, které mě zajímají, a to i v případě, že jsou mimo základní rozsah mé role.
  • Revize rolí/pozic lidí, kteří tady pracují delší dobu. Jsou se stávající rolí spokojení? Chtěli by se posunout někam dál, jinam? Inicioval bych setkání se šéfy/boardy jiných podobných firem pro vzájemnou inspiraci - po technologické, byznysové i manažerské stránce. Ostatně nemuselo by zůstat jen u boardu - k takovýmto vzájemně obohacujícím setkáním by mohlo docházet i úrovni jednotlivých týmů.

• Zaměřila bych se více na to, aby nadřízený poznal schopnosti svého podřízeného a na to, aby se lidé ve firmě znali. Každý měsíc tu přibývá spoustu lidí a i když jsou jejich fotky v emailu od Personálního oddělení (někdy) tak to nepomůže k tomu, abych daného člověka poznala - neznám všechny lidi z našeho patra natož z jiných pater (až na vyjímky) a nejvyšší šéf mě začal poznávat až po 2 letech.

• Oceňuju přátelské chování kolegů, vždycky jsou připraveni pomoct - dogs friendly - dobrá káva - pohodová atmosféra - důvěra - otevřenost - narozeninový den - veškerý car servis
  • - finanční systém ohodnocení - chodbový drby - nekomunikace mezi odděleními - produkťáci něco vymyslí, aniž by to s námi někdy konzultovali

• Stará se o své zaměstnance, investuje do budoucnosti, zaměstnanci mají důvěru, přátelská neformální atmosféra, možnost práce z domova.
  • Momentálně nic, vše funguje jak má.

• Lidí, kteří tu pracují, benefitů, prosperity.
  • Ubrat ze svého ega a začít se ke svým lidem chovat stejně jak chce, aby se chovali ke svým zaměstnancům jiní.

• Work - life ballance, atmosféra ve firmě & mezi kolegy, možnost ovlivnit věci, důvěra a volná ruka v plnění úkolů ze strany nadřízeného.
  • Ubral bych na přílišném důrazu na minimální produkt a agilitu. Některé věci mi tím přijdou pro uživatele "nedotažené"

• V LMC panuje příjemná a přátelská atmosféra. Člověk se vždy těší do kanceláře. Někdy je to až kontraproduktivní, jelikož se musíte nutit do práce, jinak byste se mohl bavit se skvělými kolegy u kávy nebo čaje od rána až do večera. Všichni se navzájem podporujeme a snažíme se sdílet knowhow a success stories od klientů. Je to zaměstnavatel snů.
  • Představil bych konkrétní akční kroky, jak se chystáme dosáhnout našich cílů, aby i lidé níže ve struktuře věděli nejen kam jdeme, ale také kudy to dojdeme. Také bych se snažil úměrně s růstem obchodním navyšovat kapacity, abychom byly schopni pohodlně zakázky realizovat, ideálně v rozumném čase a ke spokojenosti klienta.

Práci, co dává hlubší smysl