Přidat fotku za firmu

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Maloobchod prostřednictvím internetu

• Dobrý přivýdělek např. ke studiu, mateřské. Směny flexibilní.
  • Chování některých zaměstnankyň k brigádnikům bylo dost nadřazené.

• vřelosti a slušnosti pana majitele přátelské pracovní prostředí pružná pracovní doba a možnost pracovat z domova (homeoffice) zkrácené pracovní úvazky ženám na/po rodičovské dovolené dovolená navíc za roky ve firmě
  • vyšší platy nebo alespoň srovnatelné v oboru na trhu práce pozitivně motivovat zaměstnance (hlavně ty co nemají odpovídající základní plat) platit přesčasy a odměňovat za práci nad rámec pracovní doby odměna služebně starším, když se přijímá nový člen do týmu, za to, že nováčka zaučují, vysvětlují ... (např. poukázka na nákup na lekarna.cz) fungující a rychlé systémy, ať nejsou lidé otrávení, že něco nefunguje víc lidí do IT, ať se vyřeší všechny čekající IT úkoly lepší zaměstnanecké benefity - stravenky v hodnotě 100 Kč, mobilní telefón - neomezený tarif a možnost použít k soukromým účelům, zvýhodněný zaměstnanecký nákup na lekarna.cz - doprava zdarma při nákupu nad 300 Kč, příspěvek na dopravu do/z zaměstnání - roční kupón MHD, vzdělávací kurzy, 13.plat nebo vánoční odměna např. jako poukázka na nákup na lekarna.cz, sick days, firemní školka, ...

Nákup

• Otevreni sveta vetsi firmy,ziskani zkusenosti,moznost komunikace napric divizemi,urcita mira samostatneho rozvoje
  • Otevreni komunikace

Zdravotní péče

• Možnost samostatně se rozhodovat a uplatnit znalosti a zkušenosti podle vlastního uvážení.
  • Rozhodování nadřízených by mohlo být více ovlivněno míněním podřízených.

Zdravotní péče

• rychlá řešení-dynamičnost flexibilita rychlé rozhodování - propojení info z trhu s info z firmy důvěra prostor pro realizaci nápadů
  • nové silné produkty našel lidi - zaměstnance, kteří umějí v krizi pracovat naplno a pracují pro tým, trpělivě a s chutí rozvěsil v office talířky jako ve filmu "Když Burian prášil.." - abychom dokázali vždy hovořit stejně před šéfem jako před jinými lidmi

• Nebaví mne dělat věci, které patří na práci účtárně

zaměstnanec nic nevyplnil

• 1. pružné pracovní doby 2. možnosti HO, pokud je to nutné 3. stravenek
  • zlepšit úklid na pracovišti

• "pružná pracovní doba" zde má narozdíl od jiných firem opravdu pozitivní význam
  • - vytvořit reálně fungující systém odměn - vylepšit nefinanční benefity - vyšší platy - možnosti osobního rozvoje - propustnost mezi pozicemi v rámci společnosti

• Z pohledu logistiky - více dbát na kvalitu stavu výrobků - délka expirace, vizáž balení produktu (pomačkané, potrhané či děravé krabičky). Dle mého názoru je stav objednávaných výrobků a výsledné zabalení vizitkou nejen logistiky, ale i celého internetového obchodu. Pokud zákazník obdrží svou objednávku včas a ve výborném stavu, je velká pravděpodobnost, že si u nás bude zboží objednávat i nadále a doporučí náš internetový obchod i svým známým. Kladné hodnocení je to, co si přejeme. Spokojený zákazník je věrný zákazník. Důraz na kvalitní balící materiál - Kvalitní lepící pásky, co se neodlepují. Vycpávkový materiál, který nepraská při stlačení apod.

• Možnost zkoušet dělat věci jinak, po svém - práce není svázaná striktními pravidly. Přátelský kolektiv. Flexibilní pracovní doba a možnost pracovat z domova.
  • Práci komplikuje slabší prioritizace, někdy chaotická komunikace, nízká průchodnost tasků skrz IT. Někdy není jasné, co je cílem aktivit - děláme věci naslepo. Hledáme dobré nápady, aniž by bylo řečeno, k čemu má ten nápad přispět. Pokud jde o podmínky k práci, každý se musí o sebe postarat sám - zajistit si vybavení, dopravu, program na večer pro sebe a kolegy... Krom stravenek žádné zaměstnanecké výhody.