Činnosti agentur zprostředkujících práci

• Flexibilita úvazku, různé projekty, skvělí kolegové, odborná školení

tento týden

• Atmosféra, flexibilní pracovní doba, skvělý kolektiv, přístup ke školení, benefity.

• Oceňuji flexibilní (a zkrácený úvazek). Důvěru při práci na dálku.
  • Potřebovali bychom víc kolegů.

• Flexibilní pracovní doba Kvalitní zaškolení Získání dobré praxe Dostatek updatů Skvělý marketing
  • Nízká fixní mzda, bonusy a nedostatečná podpora zaměstnanců Nedostatečné propojení mezi týmy Někdy větší podpora a osobní přístup Využití možností školení není transparentní a jednotné Celková atmosféra neodpovídám proklamovaným hodnotám firmy a jejímu reálnému fungování celé organizace

Firma dává příležitost i studentům a lidem bez praxe v oboru (v případě, že mají zájem a mají předpoklady pro danou pozici)

• Práci bez přesčasů

Práce je tu flexibilní. Možnost brát si home office. Vše závisí na vlastní odpovědnosti. Je možné tak dělat přesčasy, ale pouze z vlastní vůle, aby se např. "dohnala čísla". Jinak nikdo do přesčasů nikoho nenutí. Jde o to, aby práce měla výsledky.

• V GoodCallu jsem nejvíce spokojená s pracovní a přátelskou atmosférou. To je pro mě nejdůležitější faktor. Skvělá je taky naše flexibilita. Není tu žádný stres. Když člověk přijde nebo odejde o pár minut později/dříve. To si myslím, že je taky dost důležitý. Necítit v tomto ohledu tlak.
  • Tady není jediná věc, která by mě napadla. :)

• Upřímnost, neustálá informovanost o novinkách, práce se zaměstnanci, Friday Feedback, čtvrtletní posezení
  • Nic

• V GoodCall jsem nejvice spokojena s pristupem v praci, kolektivem a uznani sve prace. V GC mam pocit ze prace odvadim ne jen tak :) A ten pocit ze si rozumim s kolegy od zacatku je pro mne nesrovnatelny! :)
  • Se vším jsem zatim spokojená.

• skvělý tým, support ze strany kolegů i nadřízené, možnost se dále vzdělávat

• Oceňuji možnost zkráceného úvazku kvůli škole. Perfektně se mi i ve zkouškovém období je schopný tým přizpůsobit. Všichni dbají na to aby se kolegové okolo cítili v pohodě a fajn. Kolegové poradí vždycky, ve všem mi vyjdou vstříc a co se debat týče, tak se to občas zvrhne ve vášnivou debatu o seriálech na 15 minut.
  • Na to, jestli mi něco chybí se mě nadřízení ptají na pravidelné bázi. Snaží se mi maximálně vyhovět.

• Inspirativní pracovní prostředí Super kolektiv Féroví vedoucí Prostor pro realizaci a kreativitu Kancelář v centru Prahy Akce s kolegy i mimo pracovní dobu Práce na zajímavých i externích projektech Možnost uplatnit inovátorské nápady

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy