OKIN BPS, a.s.

Činnosti v oblasti informačních technologií
stabilita využití angličtiny vhodné pro absolventy
stabilita využití angličtiny vhodné pro absolventy

• Práce v mezinárodním prostředí

Basically everyone who can speak English is welcomed. No differences between men/women/age. Opportunity to get worldwide…

• Basically everyone who can speak English is welcomed. No differences between men/women/age. Opportunity to get worldwide accepted certifications. Very good opportunity for young people to get 1-2 years of experiences and go.
  • I would change owner of company. System of benefits which is ridiculous. Communication between top management and employees is bad. Secure work space area is wrong - mobiles or any other electronic devices are not allowed. Any many more. I would NOT recommend OKIN to any of my friends.

• Že dává šanci absolventům bez praxe.
  • Vztah k zaměstnancům (jsme lidé a né stroje či čísla). Zavedení odborů. Atmosféru ve firmě, která je plná stresu a strachu.

• I appreciate my team and team leader, it's easy to talk with management.
  • Get rid of SWS. it is annoying, nothing else. There is no real security except on paper. if me or anyone else wants to leak/steal sensitive information it is easy to do it. Give us opportunity to work from home. it is sad to spend whole day in office for what is actually 100% remote job.

• Remove tracking of the time spent at secured workspace.

• Nikdy nebyla zpožděna platba. Možnost využití cizích jazyků. Tento zaměstnavatel je spíše pro zaměstnance/absolventy, tedy pracovníky bez zkušeností.
  • Celkový přístup k zaměstnanci. Např. po 5 letech ve firmě jsem nedostala ani děkovný email, natož hmotnou či nehmotnou odměnu. Teambuilding byl vždy z velké části hrazen zaměstnanci, což je v dnešní době minimálně k zamyšlení. Budgety na v jinéch firmách přirozeně normální věci v Okinu zkrátka záhadně nikdy nejsou. Vybavení kanceláře také pokulhávalo, úplně novou klávesnici a myš jsem dostala až po 6ti letech ve firmě, ovšem židli nikdy, vždy v případě poruchy byla max. vyměněna za jinou starou. Úklid také nebyl vyhovující, špinavé toalety, nevábně zapáchající kuchyň. Pověstné SWS také na pracovním prostředí nikomu nepřidávalo, mne poslední dva roky psychicky vyčerpávalo.

• Ocenuji moznost sebevzdelavani a karierniho rustu - pokud si za tim jdete, tak se muzete dostat vysoko. Libi se mi moznost komunikace v AJ, libi se mi mezinarodni pracovni prostredi. V mem tymu je vztah s materskou spolecnosti nastaven prijatene (videla jsem negativni hodnoceni v tomto smyslu - asi zalezi team od teamu). Firma je spolehliva, stabilni a ma budoucnost.
  • Vice prime komunikace se zamestnanci - zjistovat si feedback na pravidelne bazi a brat si z nej namety na zlepseni. Vim, ze se zde ve firme deje hodne veci a procesu na zlepseni spokojenosti - ale nikdo o nich nevi. Pravidelne meetingy nebo aspon misto kam se daji vkladat feedbacky by opravdu hodne pomohlo. Zapojeni zamestnancu do vice projektu - napriklad hledani novych benefitu atd. Dat zamestnancum co nejdrive smlouvy na dobu neurcitou.

• snad jen stabilita
  • Zamestnavatel bere zamestnacne jako spotrebni material. Pracovni prostredi je jako vezeni.

• daji sanci lidem bez zkusenosti se znalosti anglictiny a ochotou se ucit, ucit, ucit nove veci
  • rozsirit home-office pridat penize na technickych pozicich vic tlacit na management tymu aby komunikovali se zamestnanci

• Opportunity for young people
  • Salary. Strickt rules regading working hours. Better snack aviability in the building

• Moznost nastupu i bez predchozich zkusenosti. Interni kurzy. Prace v anglickem jazyce.
  • - zruseni SWS - navyseni benefitu, 13 plat, premie - organizace nejakeho celo firemniho vecirku, akcem festivalu...

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 30

Protože její zákazníci jsou pouze zahraniční firmy fungující po celém světě, využití má tedy hodně světových jazyků

Koho právě teď firma potřebuje?