Globus ČR, k.s.

Maloobchod s převahou potravin

Proroze vam tato firma nic neprida a neodebere, takovy super mezischod

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 345 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Sociální cítění, vstřícnost, jasné mzdové podmínky a benefity, včasná mzda, 13. plat
  • Přijmutí zodpovědnosti vedoucích pracovníků (neochota sám sobě nastavit zrcadlo), chaotické vedení projektů, ale už je vidět zlepšení. Mzdové podmínky na některých pozicích neadekvátní vúči odvedené práci.

• Příležitostí, které jsem dostal a podařilo se mi je využít.
  • Poslal bych oddělení marketingu a dalších neprodejnich vydělat par tisíc prodejem, aby si uvědomili, ze utracene peníze musel nekdo vydělat.

• S ničím.
  • Nadelavani státem zavřených svátků.Nefer jednání.Bez možnosti vyjádřit svůj názor.Za 190 hodin,velice nízká mzda,16500,-hrubeho.Celodenni fronty bez dostatečného počtu zaměstnanců.Neocenena práce.Velice vysoký stres.Muset si nechat nadávat od zákazníků i když neměli pravdu.Vubec tam není svět v pořádku,tak se mě to zhnusilo,že už tam ani nenakupuji,je mě z toho zle.Nikdy by jsem se tam už nenechala zaměstnat.

• Benefity jsou dobré , ale jinak chování ředitelů je neadekvátní ..... A ještě takový nešvar , se ve firmě rozmnožuje a to že ředitele mají vztahy s přímým podřízeným což ovlivňuje jejich rozhodování
  • Netradiční benefity

To si nemyslím , že je globus vhodný nejvíc kvůli benefitum ..... Benefity se využívají ale velice málo ....

• Penize přišly vždy včas Reálná sleva 7% na nákup (uvadějí 10 ale 3% vám strhnou z platu) Kolegové na place
  • Směny - jste většinou 6 dní týdnu v práci a pokud dojíždíte projedete hodně peněz Vedení - Často rozporující si rozhodnutí Zázemí - Šatny jsou velmi špatné Podstav - Vzniká přetěžování zaměstnanců a z toho plyne i velká fluktuace

• někdy pohodová práce , někdy lítačka. Globus nabízí plno benefitů a super je 13 plat
  • občas se rozejdeme v názorech a už tam není parta co bývala. Nové lidi se tam točí jak ponožky a bohužel se k novým lidem chovají líp než ke kmenovým zaměstnancům
  • Práci bez přesčasů

V globu se prostě přesčasy nedělají, protože hodiny se neproplaceji. Když už hodně výjimečně se prezcas udělá, tak vám hodiny nechají vybrat.

• Vůbec nevím co napsat.Je to standartní řetězec.Stres,práce o sobotách,nedělích,svátcích .
  • Aby ve vedení trochu poslouchali názory,nás zaměstnanců.Brali ohledy na to ,že jsme taky jen lidé.Nehonit se jen za tržbou.Normálně si popovídat.

• pracovni tym spolupracoval dobre,v ramci moznosti.Prace s masem,prodej i vyroba me bavily.
  • pracovala jsem v reznictvi,pracovitost nebyla zohlednena,vedeni se zamestnancum vysmivali,pokud se snazili sami zamestnanci resit pracovni problemy,vulgarismy byly na dennim poradku.Pracovni vysledky se nikdy neprojevily ani na chovani vedoucich ani ve vyplate.Pri nastupu spousta slibu,zadny nesplnen.

• Poznání nových lidi, zkušenosti at uz se skenery, VZV ci ochota kolegu z jinych oddeleni
  • Přístup nadřízené vuci podřízeným.vice naslouchat a respektovat a resit neco, nez jen sedět a mlyt hubou, to umi kazdy.vice kolegialnosti by take neuskodilo.novy kolegové by si meli nechat poradit od tech co jsou tam dele, a nerikat ze je nebudou poslouchat.benefity bx meli byt férové vůči všem, i kdyz pracovali cely rok ve firmě a jsou ve zkušební době, meli by je dostat a ne ti, kteří jsou tam 2 měsíce..je to nefer to jednání ohledně benefitů

• Výplata v termínu
  • Nedodržování pracovní doby,stálé přesuny na jinou pracovní pozici

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 40

Proroze vam tato firma nic neprida a neodebere, takovy super mezischod

Pracovní smlouva po zkušební dobe na dobu neurčitou. Mzda vždy do 11. dne v měsíci na účtu. 13. Plat. Odměny Prémie