XLMX obchodní s.r.o.

Maloobchod s nábytkem

• Rozmanitá práce
  • Možnost kariérního postupu

Problém je v tom, že český Lutz má úplně jiná pravidla než Rakouský originál . Ve vedení nekompetentní lidé,v zavedených…

Porovnejte si XLMX obchodní s.r.o. s těmito firmami

• Problém je v tom, že český Lutz má úplně jiná pravidla než Rakouský originál . Ve vedení nekompetentní lidé,v zavedených postupech jsou dělány takové změny, které znemožňují kvalitní fungování firmy. Prakticky žádné benefity a když tak jsou nějak podmíněné aby normálně fungující praconvnik na ně nedosáhl .....
  • Změna ve vedení a návrat k tradičním pravidlům Lutz

• Mobelix je přestupná stanice. Každý by si měl vyzkoušet tuto firmu. Nehledě na to, že firma porušuje něco, co by porušovat neměla. Pracujete zde určitý počet hodin přesčasu zadarmo. Nikdo vám to nezaplatí, vezmou vám to z provizí. Budete vedoucí oddělení? Výborně. Dostanete pár korun navíc! Ale musíte dodělat 2 směny zadarmo měsíčně pro dobro firmy. Minimálně! Vedení zbytečně dělá rozbroje mezi zaměstnanci. Ať žije provizní systém. Na webu firma udává peníze, které není reálné vydělat, pokud nemáte velkou zakázku. Po nástupu budete mít s těží 13 000 čistého. Časem 16 000 max na malém nábytku. Existují rozhodně lepší firmy. Této firmě bych přál kontrolu...

• FÉROVOST MZDA VČAS KARIÉRNÍ MOŽNOSTI DYNAMIKA JEDNATELE S VIZÍ
  • LEPŠÍ SERVIS ZE STRANY CENTRÁLY V PRAZE PRO POBOČKY MOBELIX DLOUHÉ TERMÍNY SE PLNÍ ČASTO AŽ PO URGENCÍCH ZAVEDL BYCH ROČNÍ NAVYŠOVÁNÍ MEZD VŮČI INFLACI, ABYCHOM NEMUSELI ŘEŠIT ZAMĚSTNANCE, KTEŘÍ CHODÍ ZA VED. POBOČKY ŽÁDAT SAMI DŮCHODOVÉ PŘIPOJIŠTĚNÍ RYCHLEJŠÍ PLATBA FAKTUR, NEJSME V TOMTO PRUŽNÍ A SPÍŠE OSTUDOU V NAŠÍ PLATEBNÍ MORÁLCE

• snad jen mzda
  • kdo nejvíce donáší má se dobře, kdo řekne svůj názor ten odchází

protože zkušenosti nejsou to hlavní, hlavní je kvantita ne kvalita. A co se týká školení, třeba v zahraničí, tak na ně není čas, protože na oddělení je tak málo lidí že kdyby jel někdo na školení tak nemá kdo prodávat.

• U tohoto zaměstnavatele se mi asi nejvíce líbí jeho přístup k jeho zaměstnancům. Nevyžaduje nic co by bylo nepatřičné (jako např.: manipulativní prodej) nebo by se mi příčilo. Také se nám snaží naši práci co nejvíce zpříjemnit a dopomáhá k dosažení našich osobních i profesionálních cílů.
  • Bylo by hezké kdyby si zaměstnanci dané pobočky mohli svého nadřízeného vybrat nebo aby byl vybrán. Přeci jen je pro nové zaměstnance, kteří se zaučují na na pozice typu VKL a GF, těžké zapadnout mezi zaměstnance, kteří jsou v pobočce už delší dobu a mnohdy vzniknou zbytečné neshody na základě maličkosti jen proto, že se tito lidé navzájem vůbec neznají. Proto kdyby se zvolil jeden ze schopných zaměstnanců, který už je osvědčený na jakékoli pozici, mohlo by to tuto otázku vyřešit bez velkých potíží.

• Pracovní doba, při této pracovní době nelze nelze žít kvalitní rodinný život.

• férové jednání, nikdo není zde jakkoliv diskriminován
  • docházka, osobní život X pracovní doba. Narovnoměrně rozložená pracovní doba je pro zaměstnance stresující a hlavně vyčerpávající. Adekvátní by byl pravidelný systém docházky, např, krátký X dlouhý týden atd...

• Možnost absolvovat různá školení, využití nejen v pracovní oblasti.
  • My prodejci jsme závislí na včasném dodání zboží od dodavatelů do skladu - k zákazníkům. Těžko se zákazníkovi vysvětluje, že dodávka nepřišla, jak byla nahlášena a je zpožděna o 2 i více týdnů. Vím, není to jednoduché. Bylo by fajn, kdyby se podařilo docílit takové termíny dodání, na které se můžeme spolehnout.

• 1/ Oceňuji ,,volnou " ruku při prodeji, zejména v komunikaci se zákazníkem. Nejsem jen prodavač, který prodává zboží za pevnou cenu. 2/ Systém školení je velmi zajímavý.
  • Nelíbí se mi systém oceňování prodavačů. Ačkoliv jsem u firmy už dlouho, mám pořád stejný základ a jsem na stejné lajně jako nováčci. Ocenila bych, navýšení základního platu p určitých odpracovaných letech. Z tohoto úhlu pohledu to vnímám, že si mě zaměstnavatel neváží.

• byla mi nabídnuta práce bez ohledu na věk
  • Především by měla firma dodržet, co slíbí (např.benefity stále nejsou dotaženy, a to se měly rozjet od dubna) a další důležitá poznámka-zboží, které nabízíme zákazníkům na smlouvu se několikrát opozdilo s dodáním v řádu několik týdnů, dále zboží, které je v akci již není ani na DZ. Což opravdu nedělá dobré jméno firmě,a spoustu zákazníků to odradí v dalších nákupech.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 40

Rozmanitou práci

Je nově otevřeno tak je vše nové. V restauraci příjemné prostředí i na prodejně. Navíc vše je prostorné krásně naaranžované.