G4S Cash Solutions (CZ), a.s.

Činnosti soukromých bezpečnostních agentur

• Řád a pravidla

Výplata včas na účtě.

• Výplata včas na účtě.
  • Provozní zaměstnanci jsou finančně podhodnoceni,stav vozidel je otřesný

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Můžete dělat hodin kolik chcete. Je to na vás pokud chcete dělat 300h / měsíc můžete. Jedná se spíše o nouzovou práci. Kolektiv lidi je obstojný. A pokuď děláte pouze řidiče tak práce není ani nijak náročná.
  • Celá tahle firma je pouze dobrá komedie v oboru. Plat na Prahu je srovnatelný jako jinde a za tu zodpovědnost kterou tady máte je to směšný peníz. Jelikož se vozí peníze a ručíte za ně tak musíte dát sakra bacha. Vedení je takové suché nedá se pomalu dohodnout kdy potřebujete volna. Odpolední směna začíná okolo 8-10 hodiny což je hnus. Směny jsou v 90% pouze 12hodinové. Zákoník práce jim nic neříká. Kratší přestávky atd. Nereálný časy plánovaných obsluh klientu a přejezdu. A je toho více. Je to spíše jako nouzové zaměstnání kde můžete udělat 100 h prescas a zaplatí vám to ale plat/ hodiny je dost málo. Dost lidí odchází a firma stále radši hledá jen nováčky který chvilku pracuji a pak radši utečou. Vůbec si firma lidi neváží pro ni jste pouze osobní číslo a peníze nechtějí přidávat!!!

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Týká se pouze našeho oddělení, nadřízený je lidský, vyjde vstříc, což ale neplatí o všech odděleních. Finanční ředitel, pod kterého také spadáme, je asi jediný upřímný člověk z Top Managementu, čehož si vážím. Musím říct, že ve většině se tu dá vyjít s ostatními kolegy z jiných oddělení dobře. To vše platí pouze pro Českou republiku, nikoliv pro globální korporát, to už je jiná písnička.
  • - Chování k provozním zaměstnancům by se mělo rapidně zlepšit, na nich stojí úspěchy firmy. - Rozhodně vyšší mzdové ohodnocení pro všechny zaměstnance. Je plno lidí, co doslova "potí krev" a nejsou řádně ohodnoceni, za to, co přinášejí. - Dovolená ze 4 týdnů na 5 týdnů. - Akce se většinou pořádají jen pro staff. Měly by se pořádat i pro provozní zaměstnance. - Komunikace napříč firmou je slabá. O korporátu (mimo ČR) už vůbec nemluvím. - Některé prostory včetně prostor poboček jsou životu-nebezpečné. Určitě více investovat do obměny všeho - všechno má svůj věk a drtit to do úplného vyhoření není dobrá volba. - Systém odměn by potřeboval pořádnou dávku zlepšení. - Přemýšlet před tím, než se něco plošně nasadí, by bylo opravdu namístě. Více odolávat nátlaku zahraničí. - Vozový park je téměř tragický, některé kusy se skoro rozpadají pod tíhou koroze. - Více si vážit zaměstnanců - poslední dobou odcházejí právě jedni z nejlepších, co pro tuto společnost pracovali dlouho. - Zamyslet se nad distribucí občerstvení - samé automaty a kolikrát to ani nevydá, co si člověk zakoupí. Rovněž alespoň zčásti by měly být ceny dotované. - Mohl bych pokračovat, ale cílem tu není srážet snahy zaměstnavatele, ale pouze poukázat na zlepšení.

• Když chcete přesčasy, tak jich dostanete že se domů nedostanete.
  • 90% zařízení nefunguje a nebo je ve stavu, který neodpovídá žádným normám.

• I když odpracujete více hodin, tak výplata bude horší průměr. Benefity 200"kc" měsíčně které když nemáte vybrané a dáte výpověď stejně seberou. Co se týká vztahů a atmosféry ve firmě, tak s tím spokojený nejsem a co se týká s vedením tak to také ne. Plus je to, že výplata je zatím skoro vždy včas na účtě.
  • Arogantní chování nadřízených Po 5 letech bez jediného dne nemoci jsem se v práci zranil. Dovolil jsem si být 2 dny doma a bylo mi odebráno celé osobní hodnocení. Co se týká vybavení firmy a toho, co potřebuji k vykonávání práce, tak to by potřebovalo pořídit v lepší kvalitě. Když firma potřebuje, tak musíš, když ty potřebuješ, máš smůlu.

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Vždy příjde výplata v čas na účet.
  • Je třeba aby si managment uvědomil kdo a co jim vydělává peníze a na tech správných místech přidávat plat. Zajistit, aby co je nejvíce vidět, vypadalo reprezentativně. Zajistit vše potřebné v terénu tak aby seposádka nemusela strachovat, že když si zajde na záchod bude pak po nich operátor řvát že nestíhají čas příjezdu k zákazníkum a damozřejmě zohlednit klimatické podmínky tzn delší časy příjezdu knzákazníkům v zimě když je např. Náledí. A v létě zajistit vždy čistou a fungující klimatizaci v obrněných autech ze kterých bystupujeme jen když si situace žáda.

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Práci v této firmě nemohu doporučit.
  • To by bylo dlouhé psaní.

• Katastrofální technický stav vozidel!!!
  • Pružnou pracovní dobu

Nikdy nevite v kolik hodin zitra nastupujete do prace a v kolik hodin koncite.

• mzda vždy včas na účtě možnost vzdělávání možnost kariérního růstu možnost seberealizace
  • vázne komunikace napříč firmou

• V současné době to, že výkonné pracovníky je třeba zaplatit a stabilizovat
  • výrobní nástroj a to je vozový park

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 17

Hlavně se člověk naučí soběstačnosti, vedení se moc nestará! Zaměstnanec se naučí používat i nepoužitelné vybavení, hlavně vozový park je katastrofální... Taky člověk zjistí, že dokáže makat 300 hodin měsíčně v plném nasazení.

Je to zodpovědná práce, převoz hotovosti pro banky!

Rozmanitou práci