Česká pojišťovna a.s.

Pojišťovnictví

• Pružná pracovní doba

Člověk, který umí pružnou dobu práce využít pro obchod a nikoliv pro vlastní volno a zábavu toto jistě ocení.

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 92 012 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Lidský přístup mého nadřízeného.
  • Zrušila bych open space, prostředí bylo nadměrné hlučné a nedalo se soustředit na práci.

• Bohatá nabídka benefitů, ve které si vybere snad každý. Velké možnosti využití práce z domova a flexibilní pracovní doby.
  • Výše platů napříč útvary. Lepší komunikace jak v útvarech a týmech, tak mezi nimi. Méně politikaření, otevřenější komunikace, vyšší sebereflexe. Nezatajovat reálné příčiny problémů a nespokojit se s konejšivými odpověďmi. Umět za myšlenku a nápad ocenit pravého člověka.

• Bohužel v dnešní době pokud mladý člověk plánuje rodinu a hypotéku je plat opravdu malý. Je super že mi Česká pojišťovna nabízí možnost chodit na brigádu do jiného útvaru. Kvůli zhruba 6000kc, které potrebuji navíc, abych vůbec mohla plánovat vlastní zázemí časem a rodinu, musim dělat s brigádou12ti hodinové směny každý den a nemám už tak čas na své soukromi ani odpočinek.
  • Mzdové ohodnocení, která se pohybuje pod průměrem. UCZP má menší mzd, než například KC, které ma menší zodpovědnost.
  • Příjemné pracovní prostředí

* Relaxační zóny * Možnost pracovat z pohodlí domova * Vstřícný a ochotný kolektiv lidí, mezi kterými se dobře pracuje

Možnost karierního růstu, v případě ponorky možnost přestoupit v rámci firmy do jiného útvaru, který spravuje jinou agendu.

• Davá prostor pro další vzdělávání,po domluvě s nadřízeným je možné vybrat si v podstatě jakykoliv externí kurz, přednášku. Pracovní doba je opravdu flexibilní.
  • Abychom všichni pracovali jako jeden tým a nekopal každý útvar jen sám za sebe. Méňe politikaření a více spolupráce a úcty k práci druhých. Dělat věci/změny rychleji.

• Stravenky, Cafeterie, slevy na produktech, 25 dnů volna + 2 dny sick day, 2dny volno z kolektivní smlouvy a 2 dny dobrovolnické volno, možnost Home Office, flexibilní pracovní doba do 9 do 14:00, skvělá domluva, zpětná vazba na práci, výborný přístup ze strany vedení
  • Zvýšit plat

• Stabilita, rovnocenny pristup ke vsem, velka mira homeoffice, velmi flexibilni pracovni doba, zazemi vetsi spolecnosti, kolektiv
  • Mensi mirou se spolehat na externisty (chodi se k nam defacto ucit) vetsi duraz na progresivnejsi technologie, vzdelavani (velka firma si muze dovolit vice), odstraneni nadbytecnych procesu, vetsi moznosti profesniho rozvoje, vetsi fluktuaci mezi projekty, vetsi duraz na rozvoj ostatnich oddeleni - rozvoj je limitovan schopnostmi ostatnich, rozvoj regionalnich pracovist -temer vse se realizuje (tymove akce) pouze v Praze

• Cením si možností vzdělání a osobnostního růstu. Z prvolinioveho pracovníka, bez jakékoli znalosti pojišťovnictví/oboru, mi firma umožnila stát se respektovaným odborníkem. Dále si velmi cením lidí z mého pracovního okolí, konkrétně u nás v call centru.
  • Jasná vize/strategie vedení firmy. Bez ní se špatně komunikuje mezi jednotlivými útvary ve firmě. Jsme přeci jen velký moloch, cíle musí být pro všechny společné, abychom se byli schopni domluvit.

• bohužel je to nejhorší zaměstnavatel co jsem zažila
  • nefunguje tam vůbec nic, nadřízení se chovají hrozně, urážení, ponižování, žádné zastání, žádná pomoc, nic horšího jsem nezažila

tento týden

• Práce z domova byla super, to byla hlavní výhoda. Pracovní doba - (prohlídky poj. událostí) byla taková jak jsem ji naplánoval (ráno, odpol, na večer apod).
  • Na pozici mobilní technik pro majetek: Vyšší finanční oceňování zaměstnanců na této velice náročné a zodpovědné pozici. Platit práci o víkendech podle zákoníku práce. Platit obrovské přesčasy během kalamit. Po necelých 4 letech nebyla sebemenší motivace zůstat - škoda

• Chování nadřízených, celkové chování firmy, neustálé změny k horšímu, nevážení si svých zaměstnanců.

před více jak 2 týdny

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 25

Firma s dlouholetou tradici a vernym kmenem klientu. Produkty ktere nejsou moc zavisle na vykyvech ekonomiky

Často bereme i lidi po škole, aby se naučili pracovním návykům a nabrali praxi. U těch nejlepších je možný kariérní růst.

Rigidni, zaroven menici se system pojistrni a rizik prinasi spoustu moznosti pro inovace a nove napady

Sami ovlivňujete svůj výkon a ten mám vliv na postup v kariéře.