Bankovnictví

Porovnejte si také atmosféru u jiných firem

Ukážeme vám firmy podobné těm, které procházíte.

Porovnám si firmy

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 92

Finanční sektor je neustále se rozvíjející obor, doplňující o další a nové produkty či systémy. Například pojištění či digi svět

Je to banka s tradicí a zároveň poslední roky velice moderní banka. Dokáže své zaměstnance odměnit, dokáže nabídnout jinou pozici, pokud Vám místo nesedí, lze najít i řešení kratšího uvazku např. pro maminky s malými dětmi Jejím cílem je si zaměstnance udržet.

Stručně: Obrovská variabilita a možnosti dělat kariéru. Velké množství rolí, aplikačního/produktového portfólia a neustále vyvíjející se společnost nabízí spousty možností se realizovat. Aktuálně vznikající nehierarchický kariérní řád inspirovaný moderními metodami umožní lidem nejen růst vertikálně (od člena týmu po manažerskou pozici), ale současně i do expertízy ve své profesi, do šíře záběru přes znalosti různých profesí, nebo třeba i po čase úplně změnit své zaměření. Celá kariéra je navíc řízena kombinací firemních potřeb a požadavků zaměstnance, takže si zaměstnanec vlastně definuje svou budoucnost.

Jelikož je to společnost, která Vám dá příležitost v sobě objevit nadání či schopnosti, o kterých jste třeba ani nevěděli a dokáže je s Vámi i vlivem mnoha školení a rozvojových příležitostí rozvíjet. Je to velká dynamická firma, která se stále rozvíjí a posouvá dále.

Dobré vybavení (PC, Kuchyňka, Rest room)

Koho právě teď firma potřebuje?