cover photo
Výroba chemických buničin

• Příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní pracovní doba, nově vybavené kanceláře, využití cizích jazyků denně, prostor pro vzdělávání a kariérní růst, práce bez přesčasů
  • Není možnost 100% práce z domova, chybí benefity (stravenky, sportovní aktivity, služební vůz) - nic zásadního, nad mínusy Lenzingu se musím opravdu zamyslet

• S přístupem od pohovoru až k samotnému nástupu, s kolegy, nadřízenou, benefity, pracovní dobou. Mám pracovní pomůcky pro výkon práce, svoji kancelář, což u jiných zaměstnavatelů není samozřejmostí.
  • Jsem ve společnosti krátce, tak zatím nemohu hodnotit. V tuto chvíli je vše v pořádku a věřím, že i bude.D

• 1300 Kč na penzijko Výborné obědy za směšné ceny 25 dní dovolené Podplácení přesčasů
  • Ve všech směrech spokojen

• - atraktivní benefity - nadnárodní společnost - možnost sdílení informací s jinými lokacemi skupiny - výjimečné vztahy na pracovišti - týmová spolupráce - perspektivní společnost - atraktivní udržitelné výrobky
  • Jistotu a stabilitu

Firma vyrábí produkt, který má velkou budoucnost co se týče udržitelnosti a ochrany životního prostředí. Používá nejnovější dostupné technologie.

• Práci v mezinárodním prostředí

Skupina Lenzing má závody a zastoupení po celém světě a nadále rozšiřuje své kapacity a závody. Při řešení úkolů často spolupracujeme s kolegy z jiných zemí.

• "Rodinné prostředí" , dlouholeté pracovní zkušenosti zaměstnanců, minimální fluktuace, osobní rozvoj
  • Po změně vlastníka a výměně vedení zhoršení mezilidských vztahů, jednání za zády, nedodržování úmluv

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Nejvíc jsem spokojen osmidenním cyklem směn - 2 ranní 6-18, 2 noční 18-6 a 4 dny (96 hodin) volno. Firma taky nabízí široké spektrum benefitů a má silné odbory.
  • Myslím, že ne. V práci jsem se našel a baví mě.