Gardner Denver CZ + SK, s.r.o.

Účetnické a auditorské činnosti

• Práce v mezinárodním prostředí

Benefity, firemní akce, denní komunikace v cizím jazyce

• International team who has the backing and ability to get many things done. Great team who are willing, effective & all work well together in a team environment. Lots of freedom to get things done from the top management.
  • Most things are good or to be expected as with most companies.

• Výborný přístup HR, opravdu skvělý! Výborné teambuildingové akce a obecně bonusy. Obecně, v mém týmu ne vždy, klouzavá pracovní doba.
  • Nezvládnutí změn nařízených z Ameriky českými manažery. Absolutně neférový přístup přímého nadřízeného. Oblíbenci mohli vše, neoblíbenci nic, nemožnost spolehnout se na slovo nadřízeného.
  • Pružnou pracovní dobu

Když jsem tam pracovala já, do práce jsme museli přijít mezi 07:00 až 09:00. Odejít bez dřívější domluvy jsme mohli už v 15:30. Bylo to na nás, abychom koncem měsíce měli plný počet hodin. Ovšem v závěrce jsme nemohli mít volno a museli jsme v práci být, dokud nebyla všechna hotova, tudíž třeba i do 20:00, v extrému i déle.

• Náročné úkoly

U GD záleží na oddělení. Oddělení GL je velice náročné, tudíž pro lidi, kteří chějí v práci myslet a dělat složitější úkoly. Práce v ostatních odděleních už bývá stereotypnější.

• Oceňuji zodpovědnost svých kolegů a jejich přístup k práci, kdy nečekají na přidělení úkolů. Líbí se mi různorodost povah.
  • Fluktuace pracovníků

• moderni pracovni prostredi; zajimave benfity; dobra dostupnost / lokalita kancelare; mlady kolektiv; moznosti profesniho rustu; nikdy se nenudim; mezinarodni prostredi; moznost pouzivat jazyky a cestovat;

• Great benefits, great bunch of people to work with. I appreciate the atmosphere on the workplace, best colleagues ever. The managers are supporting, caring and the company is willing to develop its people.

• výborná spolupráce v teamu, ochota se dělit o informace, rozumný přístup nadřízených - skloubení práce/rodina, akce pro zaměstnance
  • open office

• Kariérní postup, možnost seberealizace. Pohodová pracovní atmosféra. Slušné mzdové ohodnocení. Široká paleta benefitů. Dobrá dostupnost z mého bydliště. Příjemné pracovní prostředí.
  • Open space možná až příliš "open".
  • Práci v mezinárodním prostředí

Mnoho kolegů jsou nikoliv češi, ale cizinci, kteří v České republice bydlí a pracují. Také máme hodně návštěv z vyššího managementu, kteří česky neumí a komunikace probíhá buď v jejich lokálním jazyce nebo anglicky (což se děje na 99 %).

Gardner Denver je firma, která působí v cca 30-ti zemích. V rámci centra sdílených služeb v Brně (BSSC) jsou zastoupeny pozice, kde je potřeba znalost Italštiny, Francouzštiny, Němčiny, apod. Všichni zaměstnanci musí umět anglicky, neboť jsme americká společnost mezinárodního charakteru. Angličtina je tedy nutností.

• Flexibilní pracovní doba, sick days, možnost využít home office, super kolektiv.
  • Více otevřenosti směrem k zaměstnancům a obecně větší transparentnost. Menší nabídka benefitů chybí například očkování, Příspěvky na jazykové kurzy a volnočasové aktivity by mohly být vyšší. Příspěvek na penzijní a životní pojištění je až po dvou letech. Mohl by být třeba odstupňován dle let. Chtělo by to 7,5 hodinovou pracovní dobu. Chybějící relaxační místnost či prostor. Malá kuchyňka na to množství lidí. Některé teambuildingy by mohl začínat i dříve než po pracovní době, rodiče obvykle utíkají za dětmi, takže se na takových akcích neukáží nebo jen krátce.

• Využití Angličtiny, podpora v lokaci i od kontrolerů daleko větší než v SSC.
  • Vzit si dovolenou v zavěrce není možné. Občas stresující prostředí a hodně činností najednou. Neustále nové projekty, které nejsou dotaženy tak jak by měly být. Víc lidí by mohlo mít ekonomické vzdělání.
  • Práci v mezinárodním prostředí

Je tu vcelku dost lidí různých kultur a hlavně jazykového vybavení a to i méně frekventované jazyky jako Španělština, Italština nebo Holandština. Angličtina je firemním jazykem a bez ní se člověk neobejde. Dva a více jazyků je výhodou.

• Skvely kolektiv, mensi SSC s velkým rozsahem aktivit, práce je pestrá

Práce je rutinni e nevyzaduje vetsi premysleni, dobre pro nasbirani zkusenosti. Pro lidi zkusene a starsi je to malo. Ve vedoucich pozicich jsou lidsky nezrali lide, které starsi clovek nebude respektovat.

Rutinni práce, která nevyzaduje předchozí zkusenosti. Manazerska rozhodnuti a vedeni tymu je chaoticke, nesystemove, nelogicke. Nedoporucuji pro lidi starsi a zkusene. Museli by jit do konfliktu s nadrizenym. A tady bohužel vitezi jesitnost, nulova sebereflexe.