Internet Mall, a.s.

Maloobchod prostřednictvím internetu

• Neformální pracovní atmosféra

• Výborná příležitost spolupráce s více odděleními najednou. Fantastický přístup spolupracujících kolegů.
  • Absence férového přístupu nadřízených. Podpásová rozhodnutí a činění závěrů bez účasti těch, kerých se to týká či k danému tématu mohou říci nejvíce. Pohrdání potenciálem ať již pracovním tak intelektuálním jednotlivých pracovníků.

• Příjemné pracovní prostředí Fajn kolegové slušná mzda benefity
  • Nefungující flexibilní pracovní doba ( součást benefitů ) Naprosto nefunkční system zaškolení - prostě skoč a plav.. Nutnost práce z domova i po večerech a víkendech Nesmyslné deadliny...

Nákup

• Pokud máte nad sebou dobrého vedoucího, který se za vás jako zaměstnance dokáže postavit, tak je to práce, která člověka i baví.
  • Hodně pozic je v Mallu jen sezónních, tak jednat na rovinu, že pozice je na dobu určitou a neslibovat dobu neurčitou. I když pár lidí si pak smlouvu na dobu neurčitou po prokázání zkušeností vysloužilo. Větší komunikace mezi odděleními. Byli jsme jedna firma, ale připadala jsem si, že ve firmě je snad 15 malých firem (každé oddělení jedna). Každý si chránil svoje oddělení a snažil se, selhání hodit na další oddělení. Bohužel to i u vedení procházelo.

• Jako mall je treba dobry start do zacatku, ale dlouhodobe se pracovat tam neda. Dobra zkusenost ano.
  • Rozhodne by pomohli vylepseni platove lepe ohodnotit zamestnance, vice se o zamestnance starat

• nebyl jsem s nimi spokojen a nikdy si už od nich nic nekoupím. Jediný pozitivo jsou zaměstnanci.
  • peníze, koordinace společnosti, vedení společnosti, levná pracovní síla, nepřehlednost v práci. Vyhodili mě protože jsem marodil (snížena imunita, místo dialogu mě neprodloužili smlovu. Firmu vedou neschopní lidi. Měli zůstat raději v počernicích. Po 10 letech se rozhodli otevřít kammené pobočky. LOL.

• pružná pracovní doba
  • komunikace mezi zaměstnanci a nadřízenými
  • Práci v týmu mladých lidí

Většina zaměstnanců je mladých max. do 35 let. Firma na nich staví a starší zaměstnanci se postupně stávají nepohodlnými. Mladší lidé jsou většinou povrchnější a zajímá je především jen to, co se děje na jejich písečku. Mají tendenci neřešit, př

• Netradiční benefity

Firemní kultura není postavena na klasických hodnotách, ale je to spíše mraveniště egoistických solitérů, kteří jdou za svým cílem a nezajímají je kolegové ani to, jakým směrem se firma ubírá a zda vůbec má na to, aby veškeré své aktivitiy ufinancovala. Je veřejně známo, že se již několik let pohybuje jen v červených číslech. Takže lidé, kterým toto není jedno, raději po čase odcházejí nebo jsou odejiti, Fluktuace je tedy velká a tak firma nabízí a vymýšlí netradiční benefity, aby přilákala další nešťastníky...

• se vztahem v mém týmu
  • s nadřízeným, s vedením, s platem, s benefity a obecně s fungováním firmy jako celku

• Docela fajn bylo, že se ve firmě dělali často snídaně pro zaměstnance a taky se vozila pizza na oběd. V létě zase byly k dispozici nanuky.
  • Ve firmě je důraz jen na čísla a výsledky, nehledí se na kvalitu. Ani finanční ohodnocení neodpovídá za tu náročnou práci.

• Výborné benefity, slušná mzda, vysoká fluktuace, neváží si zaměstnanců
  • přístup k zaměstnancům

• Získala jsem nové znalosti v oblasti obchodu zlepšila jsem si práci s excelem
  • Jednání nadřízeného mohlo být na profesionálnejsi úrovni Nedostačující školení

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 17

Jednoduchá práce, rychlé proškolení, snadné pochopení.