cover photo
Zateplení rodinných domů, revitalizace bytových domů, developerské projekty

• Volnost v práci, zajímavé finanční ohodnocení, skvělý kolektiv.

před více než 2 týdny

• Jelikož mohu posuzovat působení v předešlých firmách na různých pozicích, oceňuji přímé a otevřené jednání všech kolegů, včetně vyššího vedení. Spousta firem uvádí na stránkách, že u nich vládne rodinná atmosféra. Papír snese všechno. Potvrzuji, že tady tomu tak opravdu je a jsem za to velice rád. Zapracování provádí zkušení kolegové, kteří ukáží tu správnou cestu. V současné uspěchané době má člověk prostor řešit soukromé věci, věnovat se dětem a naplánovat si čas tak, aby byl úspěšný. Úspěchu člověk dosáhne pokud on sám chce, má zájem a pokud naslouchá. Pracovat bez stresu, být motivován, neobávat se razantních postihů v případě chyby, mít čas pro rodinu i pro sebe... To není samozřejmé všude. Jsem opravdu spokojený a děkuji za tuto příležitost.
  • Teď se musím zamyslet... Jak jsem uváděl, mohu posuzovat práci v jiných firmách na různých pozicích. V tuto chvíli mě nic negativního nenapadá. Pokud je člověk s něčím nespokojený, odpoví na takovou otázku ihned. Já odpověď nemám.
  • Práci, co dává hlubší smysl

Zákazníkům nabízíme příležitost, jak ušetřit za energie, jejichž cena stále stoupá a zároveň si tak mohou zlepšit i kvalitu bydlení. Za nás hovoří tisíce spokojených majitelů rodinných a bytových domů.

• Volnost a samostatnost

Samostatnost člověk nezíská hned po zapracování. Je potřebné naslouchat a vnímat co radí zkušení kolegové. Bez toho, aby člověk chtěl a věřil, že dosáhne úspěchu to ovšem nejde. Volnost získá správným plánováním jak soukromého, tak pracovního času.

před více než 2 týdny

• Nejvíce jsem spokojena s kolektivem, náplní práce a pracovní dobou.

• Silná firma, která se skládá z lidí, kteří chtějí. Firma, která dodá člověkovi podporu, když se zrovna nedaří. Co se řekne, tak platí. Spolupracovníci jsou přející a umějí podpořit. Kontinuální rozvoj firmy a cíle.
  • Asi to bude znít divně, skutečně nevím, s čím bych měl být ve firmě nespokojený.

• Rozhodně na firmě oceňuji, jak se chová ke svým zaměstnancům. Investuje neustále do vzdělávání. Podporuje svoje zaměstnance. Výdělek u mé pozice může být velmi vysoký, záleží na houževnatosti a kolik času je člověk tomu ochoten obětovat. Firma ač má přes 120 zaměstnanců, tak je to stále rodinná firma, kde se všichni znají. Panuje zde velmi pozitivní nálada. Podpora nadřízených je velká.
  • U mé pozice se musí počítat s časovou náročností, je to na každém , jak si to naplánuje.

• kolektiv HR oddělení hodnoty firmy ohodnocení

• Ve firmě panuje přátelská atmosféra. Člověk se nemusí bát přijít za kýmkoliv z firmy s žádostí o pomoc. Možnost rozvoje a růstu. Letní grilovačky, smysluplné teambuildingy a další zajímavé benefity.
  • Občasné nedostatky v informovanosti o změnách.

• Výborný kolektiv, příjemné pracovní prostředí, spousta benefitů, možnost neustále se vzdělávat a zlepšovat své dovednosti.
  • Týden dovolené navíc.

• Pro výkon pozice jsem měl k dispozici vše potřebné. Oč jsem eventuálně požádal navíc, nebyl problém obratem zajistit.
  • Nic mě nenapadá.

• S technickým zázemím.
  • Rychlost náboru. Trénink nováčků. Praktické v terénu. Dispozice vedoucích.

Koho právě teď firma potřebuje?