IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Stavební instalace

• Pružná pracovní doba
  • Možnost kariérního postupu

Získal jsem řadu nových dovedností. Mohu se rozvíjet a realizovat. Zejména oceňuji pracovní prostředí, vztahy s kolegy a…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 97 599 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Získal jsem řadu nových dovedností. Mohu se rozvíjet a realizovat. Zejména oceňuji pracovní prostředí, vztahy s kolegy a přístup vedoucích. V neposlední řadě netradiční firemní benefity.
  • nic

• Na této firmě si nejvíce cením přátelského kolektivu a týmové atmosféry. Vedení má jasné cíle, priority, ví, kam kráčí, tomu odpovídá i smysluplnost zadaných úkolů. Práce zde mě naplňuje, za 2 roky ve firmě jsem se neuvěřitelně posunula. Jsem zvyklá tvrdě pracovat, ale jsem za to také náležitě odměněna. Firma investovala mnoho do mého vzdělání. Kromě movitých benefitů jsou pro zaměstnance každoročně připraveny mimopracovní aktivity, například bohatý kulturní program (návštěva kin, divadel) či zajímavé outdoorové a teambuildingové akce s přesahem. Firma IP Polná se od ostatních firem velmi odlišuje. Kdo zde práci nezkusí, nepochopí.
  • Kvůli množství zadaných úkolů je někdy obtížné skloubit rodinu a práci, ovšem záleží na rozvržení úkolů a na pozici ve firmě.

před více jak 2 týdny

• Jediný benefit byl maximálně poměrně nový a reprezentativní automobil. Vše ostatní šlo bohužel úplně mimo zaměstnavatelem vymezené mantinely. Sice podpora ze strany firmy byla velká, ale vše bylo zabaleno ve prospěch samotné společnosti. S odstupem vidím, že to vše bylo jen pro firmu, člověk tam byl jen nástroj, ačkoliv v prvních chvílích jsem byl ze společnosti doslova nadšený. Pracovní doba je sice flexibilní, ale skutečnost je taková, že 10 - 12hodin denně pracovat je naprosto normální, dokonce nutné. A nikdo to neocení, naopak.. bohužel.
  • Dobré zacházení jen pro vyvolené. Kdykoliv je možné skončit, dokonce i po prokazatelném úspěchu.

• Jsem hrdý na to, že můžu pracovat pro českou, ambiciózní společnost, která svůj růst a úspěch staví na podpoře svých zaměstnanců. Mám dostatečnou volnost pro rozhodování o vlastních aktivitách a o svém čase. Za skvěle odvedenou práci dostávám výjimečnou odměnu. I v tvrdém obchodu ve stavebnictví záleží IP především na dodržování morálních hodnot. Mám štěstí, že ve skvělém, pozitivním kolektivu se navíc při náročné práci vždy najde dostatek prostoru pro společné oslavy dosažených úspěchů, ale i pro každodenní odreagování třeba u šipek. Jako bonus je pro mě to, že během celého roku hledá nejen IP, jako firma, ale i stále více samotných zaměstnanců, aktivity, které pomáhají potřebným.
  • Celkově jsem spokojený, jinak bych tu nepracoval. Dílčí nespokojenost je normální a bylo by divné, kdyby se neobjevovala. Výhodou však je, že v IP mám prostor a podporu věci měnit a nespokojenosti odstraňovat.
  • Volnost a samostatnost

Na každé pozici je kolegům umožněno samostatně rozhodovat o klíčových činnostech a parametrech. Volnost se projevuje jak v oblasti organizace vlastního času, tak i ve volbě přístupů a řešení každodenních úkolů.

• Jistotu a stabilitu

Jistota je dána téměř 25 lety velkých úspěchů a růstu na náročném českém stavebním trhu. Stabilitu pak dodávají tři divize a několik rozvojových projektů, které se brzy stanou dalšími stabilními pilíři.

před více jak 2 týdny

• V naší firmě dostávám prostor pro rozvoj a růst např. formou různých vzdělávacích školení. Kolektiv je zde přátelský a ráda se s kolegy potkávám i mimo firmu. V průběhu roku probíhá spoustu firemních akcí. Velice kladně hodnotím různé firemní benefity - masáže, divadlo, kino. Ve firmě máme krásné prostředí, které se neustále vylepšuje a obnovuje - zde se naslouchá potřebám zaměstnanců. V neposlední řadě si cením toho, že majitelé podporují i různé charitativní projekty.
  • Občas vázne komunikace s některými kolegy. Jinak mne opravdu nic nenapadá.

před více jak 2 týdny

• Svobodná firma, otevřená nápadům, podpora společných projektů
  • Nevím o ničem

před více jak 1 týdnem

• Myslím, že je v naší firmě velice dobrý kolektiv, který se umí bavit, ale i zabrat v práci. Přístup k novým věcem je nevšední jak od majitelů tak i od kolegů a dá se říci, že nic není nemožné. V málo které společnosti je taková firemní kultura, která motivuje své zaměstnance těšit se ráno do práce. A v neposlední řadě jsou to i společensky prospěšné aktivity které se nedělají pro PR, ale ze srdce.
  • Při dnešním vysokém tempu někdy není čas vše dodělat do maximální spokojenosti všech.

před více jak 1 týdnem

Volnost a samostatnost