Deloitte Advisory s.r.o.

Účetnické a auditorské činnosti

• Náročné úkoly
  • Možnost kariérního postupu

Práce v prostředí s elitně chytrými lidmy, možnost poradit se o nejrůznějších tématech s profesionály, kteří skutečně vědí.…

• Benefit home office
  • Chovat se více lidsky

• Oceňuji, že mi vychází vstříc ohledně pracovní doby, že můžu využívat home office a že si vzájemně vycházíme vstříc.
  • Lepší motivace zaměstnanců, ocenění jejich práce, dát jim najevo, že si jich váží.

• Vazim si chytrych lidi, kteri jsou ale zaroven dobri a eticti. Cenim si silne znacky a reputace firmy. Kdyz mam dobry napad, vzdy je podporen a mam moznost ho realizovat.
  • Nekdy mam pocit, ze je Deloitte jen o penezich. Setri se na nespravnych mistech - vybaveni kancelari, spatna kava, nekvalitni uklidova firma.... Pokud si potrpite na luxusnim servisu a perfektni podpore, tohle neni misto pro vas....

• Pokud jsou dobré projekty, pak extrémní možnost růstu. Pokud má člověk talent, nesmírně vyroste.
  • Ohodnocení zaměstnanců. Respektovat volný čas. Flexibilnější přístup.

• Profesionalita a ochota pomoci
  • Někteří kolegové se nechovali slušně

• výše mzdy služební vozidlo poskytli dost volnosti v organizaci práce
  • neosobní přístup kolegů zaměření na výkon a zisk - to brání týmové kooperaci při průniku zájmů
  • Možnost práce při studiu

mladý kolektiv, firma umožní práci doma, firma umožní práci na ŽL

• Pružnou pracovní dobu

příklad - pracovní doba je dána 40 hod/týden - část můžete pracovat doma, můžete pracovat v sídle firmy, můžete pracovat u zákazníka a zejména můžete pracovat podle svého rozvrhu, který si předem schválíte s nadřízeným

• dobrý kolektiv
  • zlepšit platy

• Na své prácíi si cením nejvíc lidí kolem a jejich přístupu. Je tu přátelská a tvůrčí atmosféra, všichni si tykáme, nejen v týmu, ale v celé firmě. Je cítit vzájemný respekt názorů. Atmosféra umožňuje být otevřený, kreativní. Kolegové jsou velmi chytří a kultivovaní lidé, takže jakákoliv situace se řeší konstruktivně, s cílem ji vyřešit, ne komplikovat. Příjemné je i vědomí ochoty pomoct od kolegů kdykoliv. V takovém nastavení se hezky pracuje. Pracuje se hodně. Ale práce je velmi pestrá, různorodá, zajímavá. Firma podporuje nápaditost, jít za cílem nestandardní cestou (jsme tam, kde by nás nikdo nehledal). Home-office a flexibilita. V našem týmu zcela běžná věc, funguje důvěra, nikdo nehlídá příchody, odchody, každý si zodpovídá za svou práci a svůj kalendář si sestavuje sám dle svých potřeb a možností. A taky toho nikdo nemá potřebu zneužívat. V neposlední řadě síla brandu láká fakt chytré lidi do firmy a je velmi inspirující s nimi trávit čas, diskutovat na konkrétní téma., nechat se ochytřit na některém z řady inhouse školení.
  • Provázanost množství systémů, některá data by určitě mohla přetékat automaticky.

• Cením si toho, že mám spoustu příležitostí učit se novým věcem. Moje práce je zajímavá a zodpovědná. Zaměstnavatel oceňuje, že se chci dále rozvíjet a poskytuje mi možnosti jak na sobě dále pracovat (školení, zajímavé projekty, které si i sama vedu). D8le oceňuji flexibilní pracovní dobu a možnost home office. Pro zaměstnavatele jsou důležité také vztahy na pracovišti, proto podporuje teambulding akce během roku. Do práce se každý den těším.

• Velmi si vážím toho, že když mám nápad a chci mu věnovat energii a úsilí, vždy se najde cesta, jak tuto ideu opravdu přivést k životu. Rozhodně je tady prostor pro růst. Kolegové jsou zkušení a ochotní si vzájemně pomáhat. Někdy ale šetří chválou.