Všeobecné činnosti veřejné správy

• V TA ČRu je smysluplné práce dostatek. Zaměstnavatel se nebojí nechat nám volnou ruku v nalézání řešení, které společně s týmem vyhodnotíme jako nejlepší. Týmovost je jedna z hodnot agentury, která nás posouvá dál.
  • Nešťastný systém tabulkových platů.

• Vždy je možné říci svůj názor a oponovat i svým nadřízeným. Vzniká z toho debata, která nás posouvá. Zároveň pokud člověk přijde s dobrým nápadem, je podpořen v jeho realizaci.
  • Státní správa je omezena tabulkovými platy, které úplně neodpovídají trhu práce v Praze. Toto je slabina a bohužel vede k tomu, že někteří kolegové z agentury odchází, aby si mohli dovolit bydlení či zabezpečit rodinu.

TA ČR je inovační agentura tudíž musí jít příkladem svým příjemcům a také inovovat, zlepšovat, posouvat se. Snažíme se dívat na věci z jiného úhlu pohledu a neustrnout v klíšé "takhle se to prostě dělá"

• Práci, co dává hlubší smysl

Snažíme se o to, aby projekty, které financujeme ze státního rozpočtu, přispívaly k rozvoji příjemců, ale i celé společnosti. To mi přijde jako velmi smysluplné. Naším posláním není tvořit maximální zisk na úkor ostatních, ale naopak přispívat společnosti, jejímu rozvoji.

• Příležitost pro mladé lidi naučit se Flexibilní pracovní doba
  • Velmi nízká úroveň osobní zodpovědnosti Nízká vlastní proaktivita zaměstnanců Věci se mění obtížně

• Rozhodně otevřenosti, možnosti seberealizace. Otevřený, inovativní a ochotný kolektiv a kolegové. Nadřízení, kteří oceňují nové přístupy a naslouchají názorům a jsou ochotni je podpořit a implementovat. Zajímavá práce s daty, informace, které nejsou zcela běžné. Možnost personálního a osobnostního růstu.
  • Rozhodně bych změnil předpojatost některých lidí a některých organizací vůči této instituci. Za práci by si mnozí zaměstnanci zasloužili vyšší platy...

• Velmi dobré vztahy mezi zaměstnanci, ochota a dobrá spolupráce, příjemné pracovní klima, moderní nebyrokratický přístup, vstřícnost a pružnost, nekorupční prostředí.
  • Občas víc nápady dotahovat do konce.

• V Technologické agentuře si nejvíce cením atmosféry, která panuje v celém pracovním prostředí. Dále pak oceňuji rozmanitost práce, velkou volnost a flexibilitu v názorech a rozhodování. Důležitá je pro mě také komunikace, která je na v TAČRu neformální a tím pádem velmi efektivní.
  • V TAČRu jsem velmi spokojená. Mám možnost vedení agentury částečně ovlivňovat, takže v současné době bych nic zásadního neměnila. Když mě nějaká změna napadne, tak je v mé moci ji navrhnout a zároveň implementovat.

• Výborný kolektiv. Reálná snaha dosáhnout shody.
  • Lepší komunikace cílů vedení. Lepší sdílení informaci.

• Práce, která má smysl Skvělí kolegové Flexibilní pracovní doba
  • Zaměstnavatel se občas snaží myslet za nás, zaměstnance a vždy je to na škodu. Než pro nás udělá nějaké !dobro" měl by se zeptat.

• Mladý kolektiv Férové vedení Zajímavá práce
  • Nižší plat než v soukromém sektoru, ale to bude vždycky (náplň a smysl práce to ale vyváží)

• Možnost seberealizace, práce která má hlubší smysl.
  • Finanční ohodnocení

Ohodnotím svoji firmu

Koho právě teď firma potřebuje?