BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o.

Obchod s elektřinou

• Možnost kariérního postupu

Flexibilní pracovní doba Zájímavé firemní benefity Nenahraditelná kolegiálnost Lukrativní finanční ohodnocení Osobní…

Porovnejte si BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o. s těmito firmami

• Flexibilní pracovní doba Zájímavé firemní benefity Nenahraditelná kolegiálnost Lukrativní finanční ohodnocení Osobní rozvoj jak po pracovní stránce tak i v soukromém životě Kariérní růst zajištěn, ohromná příležitost pro obchodní talenty.
  • Rozhodně bych snížil fluktulaci lidí při náboru nových zaměstnanců. 7 Při samotném náboru bych věnoval větší čas a šanci uchazečům kteří nejsou z oboru energií tolik zkušení pro jejich samotnou adaptabilitu do týmu. Vyžadoval bych kreativní nápady od všech v kanceláři pro rozvoj samotného obchodního týmu.
  • Netradiční benefity

Hlavně je to pro mladé lidi co jsou plný energie a vědí za čím jsi jdou vzhledem k velmi dobře propracovanému kariérnímu růstu. A zajímavé netradiční benefity ve formě motivančních komtestů. Které jsi vlastně může každý nastavit sám podle svých schopností.

• vyměnila bych některé lidi ve vedení a byla by to nejvíc nejlepší firma na světě

• Jasně daný provizní systém, který spíš přidá, než ubere. Auto plus PHM a telefon jako benefit. Volnost a svoboda, plníte-li, tj. jsem svým pánem. Nadřízení pomáhají, nenutí. Obchodní podpora.
  • Vyšší management odtržený od reality. Obchodníci nejsou partneři, nezájem o zpětnou vazbu. Back office je svět sám pro sebe, netáhne za jeden provaz.
  • Pružnou pracovní dobu

Jako obchodník máte plán, který musíte splnit. Jednou měsíčně (nebo také vůbec) je porada. Takže máte 160 pracovních hodin měsíčně na splnění plánu, který, pokud jste dobří a opravdu pracujete alespoň 100 a více hodin v měsíci, je možno splnit násobně. Výplata také roste násobně, k tomu máte auto, PHM i telefon po celou dobu, i když už máte splněno, co potřebujete, a už neplníte ;-) Pozor, nejste-li dobrý obchodník, který je schopen plnit plán, nastupuje call centrum, které Vám navolává schůzky dle jejich uvážení a přestáváte si čas určovat sami. Navíc jste pod drobnohledem, jak využíváte příležitosti. Sice také splníte a vyděláte si, ovšem volnost je pryč. Pokud ani s call centrem neplníte, hledejte si práci ve státním sektoru.

• Finanční ohodnocení
  • Se vším, kromě finančního ohodnocení

• Mezi benefity považuji firemní telefon tablet automobil s tankovací kartou dog-friendly pracoviště když někomu něco nejde vždy se pomůže nikdy nebyl žádný problém bez řešení ať už změna pracoviště neshody mezi kolegy vždy férové jednání
  • Mohla bych přemýšlet do nekonečna ale najdu jen málo spolupráce mezi pobočkami myslím ze je vždy prostor pro zlepšení

• Rovné otevřené jednání
  • Proskolovani zaměstnanců

• profesionality školitelů
  • personál - vedení na středním magementu

• Kolektiv
  • Vyplata

před více než 1 týdnem

• Týdenní mzda, málo administrativy.
  • psychicky náročná práce, nejistota ohledně výše výdělku.
  • Pružnou pracovní dobu

Záleží, o kterou pobočku firmy se jedná. V Brně - Cejlu si lze čas pohodlně přizpůsobit svým potřebám, důležitý je výsledek.

Stačí intuitivní ovládání jednání s lidmi, houževnatost, trpělivost a základní předpoklady k obchodu. Techniku prodeje ve firmě naučí. Nic víc, kromě základní práce s mobilem a tabletem, není nutno umět.