Penny Market s.r.o.

Maloobchod s převahou potravin
jistý příjem spousta benefitů vysoké tempo zaučí vás
jistý příjem spousta benefitů vysoké tempo zaučí vás

• Rozmanitá práce

Množství benefitů se stále rozšiřovalo. Slušná základní mzda.

• Množství benefitů se stále rozšiřovalo. Slušná základní mzda.
  • Nemožnost skloubit osobní život a pracovní. Velmi přísný systém hodinového výkonu. Nebyla možnost obsadit směny více lidmi. Jako vedoucí pracovník jste po dobu vaší oficiální směny dělal práci pokladních a až po skončení směny jste mohl chtě nechtě začít teprve svou práci vedoucího. Kolikrát i směny,kdy byl člověk v práci 6 dnů v týdnu a 15hodin denně. Hodně časově náročné a dlouhodobě stresující.
  • Jistotu a stabilitu

Pravidelné zvyšování mezd, na obchod a prodej obecně opravdu slušná mzda, do toho stravenky, což bylo cca 1200,- ve stravenkách a navíc zavedení platební karty,takže odpadlo přepočítání při placení. Stabilní zaměstnání ve smyslu jistoty práce, pokud jste ale šikovní a pracovití,tak vás čeká pendlování mezi filiálkami, kde je potřeba.

• Zaměstnavatele jsem si moc necenila. Nevím jak teď, ale v té době, když jsem tam pracoval ,by ze zaměstnanců sedřeli kůži a za pár korun.
  • Nevím, dnes už je realita asi jiná. Dříve, když se Penny poprvé otvíralo, tak hodiny, které jsme tam byl před otevřením a po zavření, nám nikdy nezaplatil. Dřeli jsme se tam, tahali těžké bedny a zvedali je vysoko do regálů. Stále se nechávali lidi doma, aby byl výkon a Ti ostatní by tam pomalu padli od dřiny.. Nerada na tuto dobu vzpomínám a podepsalo se to i na mém zdraví.

• příspěvek na penzijní pojištění, jinak těžko odpovědět
  • především více ohodnotit pokladní (prodavačky), protože na nich celá filiálka stojí, umožnit přestávku, na kterou mají nárok a nedodržuje se to, zpřesnit plán pracovních směn (ne ze dne na den, jak se to dělá), apod. ...

• Zaučení na pozici
  • neexistoval soukromý život, na zavolání přijít, vzhledem k nedostatku pracovní síly byl velmi špatně fungující kolektiv - někdo se válel, ostatní na něj museli pracovat...zaměstnavatel to samozřejmě neřešil...nikoho by tam neměl

• Ve své době měl vizi a bylo jasné, kam se chce ubírat
  • Pracovníci na nižších pozicích opravdu nejsou hloupí otroci

• Ze začátku dobře pak se měnilo vedení a po 12 letech mě vyhodili ze dne na den,4 roky před důchodem z důvodu přijmutí mladých pracovníků
  • vůbec nic protože už mě to nezajímá

• Pravidelný jistý příjem, zaplacené všechny odpracované hodiny,jeden týden dovolené navíc.
  • Přidat zaměstnance na směnu, končit v práci tak jak mám v plánu směn a ne zůstávat v práci každý den o hodinu, dvě déle.mít čas na půlhodinovou přestávku,kterou mi odečítají z platu...

• Skoro zničím
  • Ano po výpovědi mi nevyplatili peníze na které jsem měl nárok ani po odpracování nedali jako všem vánoční poukaz. Nechodilo se na pauzy které byly stržené častokrát zůstávat déle a nuceni být odcipovan a mnoho dalšího

• Prace neni vhodna pro matky co maji male deti,nemate zadny volny cas,nekdy sem v praci musela byt i 12 hodin denne.pracovni doba od 3:30 rano.
  • Lepsi financi ohodnoceni pro personal,je to velka drina a jeste se musite usmivat na zakazniky.vice zamestnancu na smene,kolikrat nas tam bylo malo a nestihali jsme.

• Chování k zaměstnancům. Obsazenost směn, nároky na zaměstnance.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 68

Je jim jedno koho vezmou, hlavně když bude dělat

Rozmanitou práci

Každý den přináší něco jiného, jiné zákazníky, jiné potřeby. Ne každý den je fajn, neustále řešíte nové problémy. Práce je hodně a zaměstnanců málo, takže je to honička, ale nic, co by se nedalo zvládnout.