cover photo
Výroba piva ze sladu

Toto nové hodnocení neobsahuje žádný komentář. Pouze jsme je započítali mezi číselná hodnocení firmy.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 10

Volnost a samostatnost

Samostatnost je rovněž vhodná pro náročnější pozice.

Společnost vítá nové nápady a inovace, dává prostor každému a dokonce v případě uvedení do chodu je i odměněno. Oddělení mezi sebou hodně spolupracují a zaměstnanec má tak možnost získávat nové a nové vědomosti a zkušenosti.

Náročné úkoly jsou spíše pro jedince, kteří budou mít nějakou zodpovědnost. např, mistr určitého střediska, a nebo obsluha zařízení přes počítače. Jsou zde i pozice s méně náročnou prací.

Pracovní dobu si lze (kromě oddělení výroby) přizpůsobit vlastním potřebám. Povinná přítomnost je pouze mezi 9-14h, celková pracovní doba je 7,5h, tzn. 2,5h si lze rozložit buď na ráno nebo na odpoledne. Automaticky se také zaznamenávají přesčasy, které se dají využít.

Koho právě teď firma potřebuje?

Kuchař/kuchařka České Budějovice

Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale
České Budějovice 3

Brigáda pro VŠ studenty logistických nebo ekonomických oborů

Business Development Manager Western Europe

České Budějovice 3, Hlavní město Praha

Sezónní práce v restauraci Krumlovský mlýn - až 200 Kč/h!!!

Český Krumlov-Vnitřní Město

TOP HORECA REPREZENTANT (ž/m), SEVERNÍ A ZÁPADNÍ ČECHY

Karlovarský, Ústecký

Operátor strojovny a rozvodových sítí (m/ž), NP 30.000 Kč!!!

35 000 – 50 000 Kč/měsíc

Business Analyst for Export Markets