cover photo
Výroba piva ze sladu

• Skvělé místo pro seberealizaci, dobrá spolupráce s valnou většinou kolegů. Firma se snaží o čestný a férový přístup k zaměstnancům a pracuje na své firemní kultuře.
  • Vylepšil bych důslednost ve smyslu "toto si beru za své, postarám se o to, to je moje zodpovědnost", větší samostatnost na nižších úrovních. V některých oblastech flexibilitu, opustit starší vzorce chování. Ale zlepšuje se to!

Kvalita, kontrola kvality

• Skvělý kolektiv se spoustou inspirativních nápadů

• - relativně silná, česká značka - výrazné zlepšování systému odměňování a benefitů v posledních letech - 7,5 hodinová pracovní doba a slušný work-life balance - flexibilita mezi prací z domova a z kanceláře - spousta skvělých kolegů především na nižší úrovni
  • - výrazné personální změny ve vedení v posledních letech a s nimi spojené bujení managementu - nekompetentnost mnohých manažerů a občasné intriky mezi jednotlivými odděleními - systémová zastaralost firmy (nulová automatizace procesů a velké množství úkolů závislých na manuální práci) - nejasná strategie budoucího směřování firmy - místy stále ještě mírné pnutí mezi centrálou v Českých Budějovicích a pobočkou v Praze

Výzkum, vývoj

• Má práce je mým koníčkem,práce v kolektivu i samostatně mě naplňuje, dokáži projevit pochopení a dokážu i pomoci ostatním,snaha být fér je důležitá ať už z pozice nadřízeného nebo i podřízeného. Na pracovišti je dobrý kolektiv,brigádníci jsou též aktivní. Zatím žádný problém 👌
  • S drby :-) práce v kolektivu má občas i svá úskalí,lepší by bylo,když něco nevím,zeptat se rovnou u "zdroje" bohužel toto není základní mentalitou každého jedince,ne každý se přizpůsobí a dokáže se s problémy poprat,případně se jít dotázat,ale u těch,kteří se nebojí,dokážu ocenit :-)

• Skvělý produkt, inovace, fajn benefity a parta!

• Značka, která má zvuk i ve světě a na kterou jsem hrdý Jsem v pivovaru, který vyrábí výborná a jedinečná piva Pestrá a zábavná náplň práce Sehraný tým, se kterým se skvěle spolupracuje
  • Rozmanitou práci

V Budvaru máme pozice od právníka přes logistika, ajťáka, skladníka, účetní, operátora na lince, až po kuchaře.

• Neformální pracovní atmosféru

Nejsme korporátní firma, ale český národní pivovar. S lidmi jednáme lidsky.

• Na práci si cením hlavně svých kolegů

• Zajímavé benefity - příspěvek na dovolenou, deputátní pivo, zaměstnanecké pivo, 5 týdnů dovolené, karta Benefit atd. Profesionální firma se skvělým produktem.
  • Skutečně mě nic nenapadá...

Společnost vítá nové nápady a inovace, dává prostor každému a dokonce v případě uvedení do chodu je i odměněno. Oddělení mezi sebou hodně spolupracují a zaměstnanec má tak možnost získávat nové a nové vědomosti a zkušenosti.

• Pružnou pracovní dobu

Pracovní dobu si lze (kromě oddělení výroby) přizpůsobit vlastním potřebám. Povinná přítomnost je pouze mezi 9-14h, celková pracovní doba je 7,5h, tzn. 2,5h si lze rozložit buď na ráno nebo na odpoledne. Automaticky se také zaznamenávají přesčasy, které se dají využít.

• Příjemné pracovní prostředí se skvělým kolektivem. Aplikace moderních přístupů. Mnoho zajímavých benefitů.

zaměstnanec nic nevyplnil

• Stabilni firma

Koho právě teď firma potřebuje?

Kuchař/kuchařka - Krumlovský mlýn; doprava z ČB zajištěna

Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale
Český Krumlov-Vnitřní Město

Inženýr/ka kvality

Specialista/ka komunikace a HR marketingu

SMĚNOVÝ MISTR/OVÁ (SHIFT LEADER) V LOGISTICE - až 41.000 Kč

32 000 – 41 000 Kč/měsíc

Vedoucí výroby stáčení a balení

SUDOMYČ/KA