EmbedIT

Programování

• Práce v mezinárodním prostředí

Práce s moderními a rozmanitými technologiemi umožňuje hodně odborně vyrůst. Firma není přehnaně svázána formálními pravidly,…

• Práce s moderními a rozmanitými technologiemi umožňuje hodně odborně vyrůst. Firma není přehnaně svázána formálními pravidly, takže lze uvádět v život vlastní nápady, pokud je dokážete prodat. Pracují zde velmi inteligentní a schopní lidé, vztahy mezi řadovými zaměstnanci jsou vesměs velmi přátelské.
  • Důležitá rozhodnutí se dělají jen mezi kluky, co spolu mluví. Směrem dolů zůstávají nevysvêtlena, případně vysvětlena stylem "to přišlo shora" nebo "bude se to dělat, protože jsem to řekl". Politikaří se i kvůli maličkostem. Mezi řadovými zaměstnanci je rozšířeno přesvědčení, že tato firma je dočasné útočiště k nabrání zkušeností, dostat výpověď s odstupným je chápáno jako úspěšné dosažení cíle.

• Nadprumerne platove ohodnoceni
  • Kompletni vedeni. Prava ruka nevi co dela leva. Mikro management. CEO vybira software bez rozmyslu, ale koupi jen cast.

• Změnit seniorní management, držet sliby a začít důvěřovat lidem

• - kolegové - nové technologie
  • Zdrhééééj, jestli nejsi masochista, vyhni se téhle firmě obloukem! - neustálé transformace - politické boje v managementu - korporátní zkostnatělé procesy komplikující obyčejnou práci - top management vyhazuje lidi za to že mají jiný názor

• super kolegové, fajn eventy
  • Management - neefektivita, není v těch věcech řád, špatná komunikace. jednostrannost. samozřejmě častokrát mikromanagement, který věci neřeší, ale jak píši více, nejsou ty pravidla, takže se furt tlačí nějaká hodnota a pak to má být opačně. to mi vadí velmi.

• Relativní volnost v řešení úkolů a protože vše je na punk, jde si vyhádat téměř cokoli. Lidi jsou fajn.
  • Střední a vyšší management, konstatní změny, všechno se mění ze dne na den, bez nějaké přípravy. Nic není jisté.
  • Práci v mezinárodním prostředí

Česká firma, která ale hlavně spolupracuje s Asií. Z dlouhodobého hlediska se dá dostat na pár dní v roce do zahraničí, ale spíše vyjimečně. Záleží na pozici a spíše vyšší pozice, nižší spíše ne.

• Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

Z pohledu mladého člověka, je toto spíše negativum. Pokud jste spokojeni s málem. Vhodné spíše pro někoho, kdo chce relativně teplé místečko, za málo práce. Pokud bude držet krok, o místo se asi bát nemusí. Naopak lidé chtějící něco radikálně změnit/zlepšit se tu moc neohřejí.