Energetika

• - Mezinárodní prostředí, občasné zahraniční cesty - Skvělý team lidí – jak kolegové, tak nadřízení - Zajímavé projekty - Výborný leadership team - Krom skvělých benefitů například i roční bonus a třináctý plat - Práce s nejmodernějším IT vybavením - Velká flexibilita, home office
  • - Jak to u velké firmy bývá – někdy zbytečná byrokracie a složité procesy - Proč jsem tam už nepracoval dříve?
  • Volnost a samostatnost

Firma podporuje vlastní iniciativu, plánováni času. Jsou jasně dané cíle a je na tobě, jak se k nim dostaneš. Manageři nejsou ti, co sledují každý krok. Zajímá je výsledek.

• Práci v týmu mladých lidí

Firma je skvěle věkově vyvážená, a hodně často se setkáte i s kolegy přímo po škole či malou praxí.

před více než 1 týdnem

• Zázemí silné mezinárodní skupiny, energetický sektor a jeho aktuální dynamika, potřeba se neustále adaptovat
  • Ne vždy jasné priority a úkoly, "systém" zaškolení

• -naučím se hodně nového, -výborný šéf, -zajímavé benefity, příspěvky na dětskou rekreaci -možnost homeoffice, -skloubení s rodinným životem -stabilní práce ve velké společnosti
  • - nevětraná chodba / smrad v přízemí kancelářské budovy (Plynárenská 5 Brno) - chybí erární nádobí v kuchyňce + - chybí kávovar a možnost pití erární kávy na pracovišti (plus možnost nabídnout návštěvám při meetingu) - Plynárenská 5 Brno - v kanceláři není možnost klimatizace během letního období (Plynárenská 5 Brno, přízemí)

• Obsah práce, přístup nadřízeného, tým.

• Jasně nastavená pravidla, ale i flexibilita ve skloubení pracovního a osobního života.
  • Kanceláře pro více lidí, nevhodné pro telefony/videokonference.

Právo

• Příjemné vedení i kolektiv. Zajímavé benefity, dovolená 25 dnů, informace, které se hodí i v osobním životě,....
  • Školení je náročnější, ale určitě zvládnutelné.

• Líbí se mi, že je společnost pružná, umožní zaměstnancům se rozvíjet, říci svůj názor.
  • Poslední dobou mám pocit, že se nám nedůvěřuje a to mě opravdu mrzí.

• Pružná pracovní doba, možnost HO, stabilita, stravenky
  • Zrušená jídelna + kantýna v CCCB.

• Kolegyně v kanceláři, vedoucí a celý tým. Firemní kultura. Náplň práce a agenda našeho oddělení.
  • Množství úkolů, složité korporátní procesy, množství online meetingů.

• Aspiration and also real actions to become green. Inspirational environment. Strong company with good compensation package. Great leadership and management practice.
  • Too many meetings.

Koho právě teď firma potřebuje?