Skupina E.ON

Výstavba inženýrských sítí
výborné benefity stravenky jistota stabilita
výborné benefity stravenky jistota stabilita

• Možnost kariérního postupu

Pravidelný příjem v daný den/měsíc.

• Pravidelný příjem v daný den/měsíc.
  • Podrazy, přetvářky, lhaní.

• Jednoznačně mzda :-)
  • Firma již několik let prochází každé 2-3 roky klíčovými změnami a od managementu nepřichází jasné signály kam se bude vyvíjet, jaká bude pozice firmy na trhu, jak to bude se zaměstnanci apod.

• ...
  • zákaznický přístup, personalistika, odpovědnost a profesionalita vedení

• Nejspise pouze s benefity, vic neni co ocenit
  • Neflexibilni pracovni doma Nemoznost home office Zkostnatelost firmy Zadny dany karierni postup Setreni na zamestnancich, nizka mzda za velke mnozstvi odvedene prace Malo si ceni zamestnancu Kvalita firmy klesa vzhledem k odchodu kvalitnich zamestnancu

• Nadstandartní zaměstnanecké výhody, hezké pracovní prostředí. Možnost dalšího vzdělávání.
  • Nelíbí se mi, že velká část pracovníků je zaměstnána přes pracovní agenturu. Ačkoli E.ON prezentuje, že podmínky těchto pracovníků jsou strovnatelné s kmenovými zaměstnanci, není to pravda. Sama jsem pár let přes agenturu pracovala a nyní jsem v kmeni, tak to mohu porovnat. Není to fér a myslím, že taková firma, jako je E.ON to nemá zapotřebí.

• Flexibilní pracovní doba, dostupnost zaměstnání, pravidelná školení, různorodost práce
  • přehnaná birokracie, špatná práce v mnoha IT systémech

• flexibilní pracovní doba
  • špatné vztahy na pracovišti, nerovný přístup k zaměsnancům, lidsky nezralý nadřízený
  • Jistotu a stabilitu

Firma oproti konkurenci lidem moc neplatí a moc po nich nechce. Velmi ráda najímá mladé lidi bez zkušeností, kteří se potom moc nerozvíjí , ale o to víc vyplňují nesmyslné tabulky a bombastické, ale prázdné prezentace pro své manažery, kteří tabulkami nahrazují nedostatečnou kompetenci v oboru. Firma má skvěle zvládnutý marketing, ale je to prázdná skořápka, cenu má pouze distribuce a to, že vlastní trasy stávajících distribučních sítí. Nedoporučoval bych mladým lidem s technickým vzděláním do té firmy nastoupit. Ve středním věku zjistí, že jim ujel vlak a už to nedoženou.

• Jistota příchozích plateb.
  • Nedostatečné ocenění za opracované roky u firmy. Noví zaměstnanci jsou na tom platově výhodněji na stejné pozici. (dle vedení by za naše platy nedělali, tak nám berou peníze a dávají je novým zaměstnancům)

před více než 2 týdny

• Moznost karierniho rustu a dalsiho vzdelavani Firemni bebefity vcetne zvyhodnene rekreace ve vlastnich zarizenich Mezinarodni prostredi
  • Zavodni stravovani

• Arogance pražského managementu, nekompetentnost některých managerů. O práci se nediskutovalo, ale rozkazovalo se (horší než na vojně). Vyhrožování okamžitým propuštěním pro hrubé porušení pracovní kázně, ...

Callcentrum i Back Office Center je plný mladých lidí. Po pravdě, starší lidé pokud to už neznají z jiné práce, by takový fofr nezvládali. Musíte umět dle kritérií mluvit se zákazníky, ideálně během hovoru dělat v systému co zákazníci chtějí ( mnit,ukládat data,tisknout, komunikovat s jinými odděleními atd. ) a vše zvládnout v krátkém čase a s úsměvem