KOFOLA

• Neformální pracovní atmosféra
  • Pružná pracovní doba

Dlouholetá historie s úžasnou nabídkou kvalitních nealko produktů. Nejhlavnější produktem Kofola - a prostě platí "Když ji…

• Dlouholetá historie s úžasnou nabídkou kvalitních nealko produktů. Nejhlavnější produktem Kofola - a prostě platí "Když ji miluješ - není co řešit :o)" Zajímavá, dostupná cena pro zákazníky. Oblíbenost u konečných spotřebitelů. Úžasné reklamní kampaně směřované s citem a něhou nejen na české zákazníky. Týmová práce. Společné konference i v zahraničí.
  • Víc uznání za odvedenou práci. Plány stanovovat víc reálně - ne nereálně. Tabulky se správnými čísly a ne na poněkolikáté. V případě zaškolování nových oz, upravit plán pro školitele nového oz a neočekávat od něj 150 % splnění plánu. Akceptovat návštěvu u akvizičních návštěvníků a netrvat na tolika návštěvách - má-li být práce odvedena kvalitně, nestihneme denní počet návštěv.

• Pitný režim na doma, 25 dní dovolené.
  • Vedení firmy, byrokracie a pomalé systémy uvnitř společnosti. Hlídání zaměstnanců jako by byli malé děti ve školce.

před více než 2 týdny

• Plat Přístup nadřízených Celková firemní politika
  • Pružnou pracovní dobu

Pevná pracovní doba je 9 - 14 hodin, jak si zaměstnanec rozvrhne dobu příchodu a odchodu mimo pevný základ, kdy musí být v práci, je na něm. Docházka se kontroluje měsíčně, takže si zaměstnanec musí akorát pohlídat celkové odpracované hodiny za měsíc. Nevýhodou je půlhodina na obědovou pauzu, která se nezapočítává do odpracované doby.

• Náročné úkoly

Je tím myšlen velký objem práce, který není dostatečně odměněn. Firma bohužel neocení nasazení zaměstnance nad rámec stanovené pracovní doby. V opačném případě je zase zaměstnanci vytýkáno nedostatečné nasazení.

• Ohledne naseho oddeleni by to bylo opravdu na dlouho.Lidi,kteri niči tym ani vedeni neresilo.Az po letech,kdy dobri zamestnanci radeji odesli sami. Obchodni zastupci jsou podle me chudaci.Malo reklamnich predmetu,neskutecny chaoz v regionu diky stridani obch.zastupcu.Vedeni ma vysoke naroky a cile,ktere se nedaji splnit=odmeny 0
  • Ve firme jsem byla velice spokojena dokud se nevymenilo vedeni a nezacalo vymyslet nesmyslne postupy nasich praci,aniz by se s nami nejak poradili.Preci jen jsme o sve praci vedeli vice,nez nadrizeni.Je skoda,ze hodne pozic zaniklo nebo se presunulo z Krnova do Ostravy!

• S ničím
  • se vším

• Kofola je nejen oblíbený kolový sycený nápoj (dá se říct No.1 v ČR), který sbližuje lidi, ale především je to ryze česká firma, která v průběhu času roste, rozšiřuje své portfolio o nové příchutě, ale i různé nové značky. Neskutečně pozitivní je vidět a mluvit s jejím šéfem (myšleno Jannisem Samarisem). Kofola je podnik, který si zamilujete, i když se v něm objevuje řada elementárních nedostatků, které každého zaručeně naštvou. Najde se v ní nejen člověk zkušený, ale společnost spíše dává přednost mladší generaci, kterou si vychová. Mít v CV napsáno "KOFOLA ČS a.s." je pocta a každý jiný zaměstnavatel (v případě, že se rozhodnete odejít) ji vnímá velice pozitivně.
  • Prostor pro zlepšení je vždy. Nejvíce však bych doporučil zmírnit množství nároků na lidi pracující v terénu. Možnost zlepšení vidím v komunikaci lidí z kanceláří (KAM, asistentky, plánovači) opět k lidem v terénu. A rozhodně bych rád zvýšil standarty firemní flotily o bezpečnostní prvky (mlhová světla, vnitřní dělící síť, před-nárazové asistenty, tempomat, ...)

• Zajímavé benefity, fajn kolektiv, zajímavá práce
  • open space, prémie dle toho, jak kdo opravdu pracuje
  • Jistotu a stabilitu

Pokud firma opravdu nemusí rušit místa, má člověk, který se ve své práci osvědčí, nejem jistotu zaměstnání, ale i růstu platu a případný kariérní postup.

• Volnost a samostatnost

Pokud svou práci zvládáte a děláte dobře, nikdo vám tzv. nestojí "za zadkem".

tento týden

• Flexibilní pracovní doba
  • Mzda

• Profesni i osobni rust, pratelske prostredi i pristup. Doporucuji
  • Stres, casova narocnost, procesni firemni zpracovani casove narocnejsi = spojene s velikosti firmy.

• Inovace ve firmě Velké množství benefitů Volná pracovní doba Možnost home-office
  • Pracovníci - není ovlivněno firmou Některá pravidla