Reklamní činnosti

Toto nové hodnocení neobsahuje žádný komentář. Pouze jsme je započítali mezi číselná hodnocení firmy.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 11

na školení si vás zaučí vše od základu

Věk pracovníků je od cca 18 do 30 let průměrem, ale samozřejmě jsou i výjimky, jen jich není mnoho.

Možnost práce při studiu

Velmi mladý kolektiv, fyzicky nenáročná práce, dobrá zkušenost do života, přijatelná pracovní doba, nutná schopnost rychle se orientovat ve velkém množství informací, mentální svěžest a paměť v kondici, nácvik disciplíny, do pracovní doby se započítává pouze když jste on line připraveni na lince, u mladých větší předpoklad schopnosti vnímat jedním uchem co Vám zákazník říká, komunikovat s ním a zároveň vyhledávat potřebné informace, druhým uchem vnímat, co Vám sděluje k dané věci Váš kouč a dokázat nebýt přitom rušen hlukem od okolních kolegů, pracujících stejně,pouze více nebo méně hlučných či důrazných, někteří se přitom točí jak korouhvičky, stoupají a předvádějí se, deklamují. Zkrátka nic pro starší opotřebované jedince.

Jestli přijdu v saku nebo v teplácích je to jedno a nikomu to nevadí. Kolektiv včetně vedoucích je jednou z nejlepších věcí na této práci.

možnost rozvoje komunikačních, prodejních dovedností. Po čase se dá dělat i asisten TL, nebo jiné pozice. Ale chce to na sobě makat. Kdo má chuť, má možnost. Není to o tom čekat, až vám to spadne do klína.

Koho právě teď firma potřebuje?