Reklamní činnosti

• Pouze s kolegy
  • Benefity, celkový přístup nadřízených, sliby během pohovoru, který se nedodržely.

• Spokojenost, supr kolegové, supr ohodnocení, supr peníze, supr akce

• Nevidím přesný počet hodin, ale to je systémem :)
  • Volnost a samostatnost

Čím více samostatný člověk je, tím lépe dokáže pomoci zákazníkovi. Vše je ale na začátku pořádně vysvětleno, není většinou důvod k nevědění.

• Práci v týmu mladých lidí

Věk pracovníků je od cca 18 do 30 let průměrem, ale samozřejmě jsou i výjimky, jen jich není mnoho.

• Pracovní kolektiv. Všichni jsou velmi pozitivní, komunikativní! Práce tady mě baví
  • Nic vyjímečného

• Podpora kolegů a team leadera, zajímavé školení.
  • 2 hodiny týdně neplacené přesčasy, systém odpracovaných hodin (odvolat musíte celých 8 hodin denně + neplacený přesčas), neustálý tlak na počet prodejů, malé finanční ohodnocení, pokud člověk aktivně neprodává a nenutí produkty ( včetně pasivní linky)

• nova zkušenost s prodejem
  • tlak na výkon, pořad pod kontrolou, i když delam co mam, hledaji problémy.

• Školení komunikačních dovedností - dá se uplatnit i beznem zivote

• Pracuji na aktivu, takže prodeje. Je tam fix + provize. K základu - není nejvvyšší, ale v případě nemocenské, nebo dovolené stačí. Jasně, že když máte prodávat, nemůžou vám dát všechno do základu a vy pak neprodáte nic. Na druhou stranu když opravdu děláte co máte, vyděláte si slušně. Uvádí neomezené provize, ale reálně asi nikdo neprodá v každém hovoru. Ale když chcete, prachy jsou fakt fajn. Školení na aktiv bylo na 5 dnů, finanční odměna za školení je zpětná. Mají tu stravenky a firemní tarify, multisportku... Za mě dobrý job
  • Chybí mi káva na pracovišti zdarma. Na aktivu je minimum jedné soboty v měsíci
  • Klidnou práci

po práci máte svůj klid, netaháte si ji domu

• Náročné úkoly

Musíte umět zvládat všechny typy zákazníku - od těch milých, po ty nepříjemné. Poradit si s jakoukoli situací a hledat řešení na míru.

• Je to tady fajn, co se týká kolektivu. Pokecáte, domluvíte se na prohozu směn, zajdete na pivko. Co se týká peněz, tak základ je takový průměr. Ale jsou tu i příplatky, provize. Na těch se dá vydělat slušně, pokud chcete. Oproti konkurenci základ + provize fungují stejným způsobem. Když nastoupíte na školení, nic neplatíte. Ale ani oni vám. Peníze za čas na školení dostanete, pokud ho úspěšně dokončíte.

na školení si vás zaučí vše od základu

možnost rozvoje komunikačních, prodejních dovedností. Po čase se dá dělat i asisten TL, nebo jiné pozice. Ale chce to na sobě makat. Kdo má chuť, má možnost. Není to o tom čekat, až vám to spadne do klína.

• Podpora a rozvoj danne práce Kamarádský přístup Příjemné prostředí
  • Každý sám za sebe. Házení klacků pod nohy. Nefungovala domluva. Špatná komunikace ohledně sleva. Neustále změny při stanovení bonusů. Nestabilita.

Vše vás budou učit ve 14 dením školení, které je placené až po skončení a složení certifikátu ve třech měsících. Ostatní se budete učit za pochodu přímo na lince, pokud budete mít štěstí i s někým kdo na vás bude mít čas, ale spíše sami. Je to pro silné jedince a pevné nervy. Většina zákazníků je nepříjemná a hrubá. Hodně štěstí.

Koho právě teď firma potřebuje?