Jsme investiční skupinou zaměřenou na development, stavebnictví, nemovitostní fond, venture kapital a volný čas.

• Bezva tým a neformální firemní kultura Možnost se neustále učit Firemní prostředí

• Výborný kolektiv a přátelská atmosféra Komunikace s nadřízeným i týmem Zajímavé projekty a stabilní značka na trhu Finanční ohodnocení a nadstandardní bonusy
  • Nenapadá mě.

Stavební práce

• Práce v Trigemě je opravdu kreativní a různorodá, člověk se tu stále učí nové věci a to mě baví.

zaměstnanec nic nevyplnil

• Možnost seberealizace. Systém motivací. Stabilita. Značka.
  • Nic mě nenapadá.

• Kladně hodnotím celkovou činnost firmy a projekty na kterých se člověk v rámci své práce podílí. Každým dnem se člověk ve firmě učí novým věcem a müže tak rozvíjet své zkušenosti a znalosti. Pozitivně taky vnímám své kolagy na které se mohu kdykoliv obrátit a spolehnout, nebo taky pokecat o všedních záležitostech na firemních akcích.

• Zázemí. Dobré technické vybyvení.
  • Min. osobní rozvoj. Tlak do přesčasů bez náhrady. Mají ošetřeno ve smlouvě. Přesčasy platí jen práci o víkendech. Komunikace mezi firmami. Pokud pracujete v Trigemně Building jste na nejnižší pozici v celém holdingu.

• absolútne s ničím
  • .. so všetkým ! - priamy nadriadený = katastrofa, - kolegovia = vôbec nepôsobili ako jednotný team. Odporucam sa tejto firme velkym oblukom vyhnut. Za vsetko hovori vysoka fluktuacia ludi. Stravne listky vam daju az po skusobnej dobe. Ak date vypoved ihned vam stravne listky zoberu. Na zaciatku vam povedia ze praca je pondelok-piatok 7-16 hod a nasledne vas tlacia do nadcasov pocas tyzdna. Samozrejme zadarmo. Projekty su nepripravene, nerozmyslene, na stavbe vladne chaos, ziadne logicke myslenie a predvidanie a planovanie situacii tak ako je to na stavbe zvykom. Priamy nadriadeny komunikoval vylucne krikom.

• Oceňuji propracovaný systém řízení a technologickou podporu pří běžných úkonech.
  • Společnost oznámila velké plány, zdvojnásobení až ztrojnásobení obratu a rozjezd velkých zakázek. Bohužel nic z toho nepřišlo. Naopak se dělají zakázky, které by dříve Trigema vůbec nesoutěžila. Založila se projekce, nevím co dělá, jak si na sebe vydělá? Udělala se emise dluhopisů, ale nejsou prodeje bytů. Developer nemá produkt...

• Ambice firmy a možnost kariérního růstu
  • Se vztahy mezi jednotlivými firmami skupiny

Stavební práce

• zajímavé projekty,
  • - za poslední období zvýšená fluktuace lidí, - zhoršená atmosféra - ne přímá komunikace

Koho právě teď firma potřebuje?