Obchod s elektřinou a plynem

• Super atmosféra, kolegové jak přátelé, suprové firemní události, pestré benefity
  • Komunikace z vedení skupiny není úplně šťastná a s tím je bohužel spojená i komunikace manažerů

• Čo si cením najviac na Alpiq-u sú kolegovia, nadriadení, teambuildingy, jazykové kurzy a školenia. Za ten krátky čas, čo som tam, sa mi pracuje veľmi dobre. Stále sa veľa učím na konkrétnych prípadoch a celkovo pochopiť energy business.
  • Zatiaľ nepocitujem nejaké negatíva, takže pevne dúfam, že to tak aj ostane.
  • Náročné úkoly

Pretoze energy business je este nadstavba toho v ktorej oblasti delate, pretoze aby ste svoju pracu vykonavali dobre, je potrebne to dobre pochopit.

Pretoze komunikujete na dennej baze s kolegami vramci vsetkych pobociek Alpiqu v EU.

• Alpiq se vzorně stará o své zaměstnance, umožňuje skloubit osobní a pracovní život, poskytuje zajímavé benefity
  • Ne.

• Nápomocní a příjemní kolegové; příjemné pracovní prostředí; podporují zkrácené úvazky; vybírají si lidi, aby zapadli do kolektivu; kladou důraz na zodpovědný přístup k životními prostředí; možnost jezdit do práce na kole - úschovy kola + sprchy; relax zóna v kanceláři - ping pong, stolní fotbálek, šipky, masážní křeslo; hodina jógy 1x týdně; výuka angličtiny

• velký výběr benefitů a finančních motivací, příjemná a lidská atmosféra, férové vztahy, možnost homeoffice, kanceláře v centru města, možnost si prosadit své nápady a názory
  • stále více online setkávání na úkor osobních schůzek... ale to je určitě stejné ve všech firmách a také přirozeným vývojem technologií, dobou...

• Na Alpiqu oceňuji především kombinaci velmi zajímavé náplně práce, profesního růstu a skvělých osobních vztahů s kolegy, a to jak s těmi nejbližšími, tak mezi jednotlivými odděleními a lokacemi. Hodně se dbá na skloubení osobního a pracovního života. Péče o zaměstnance, včetně široké nabídky možností vzdělávání, je na velmi vysoké úrovni. Existuje také mnoho mimopracovních aktivit, kde se rádi setkáváme (online či offline, dle situace). Přestože se jedná o nadnárodní korporaci, nemám pocit přebujelé byrokracie, naopak procesy jsou efektivní a relativně rychlé.
  • Mohu Alpiq, jako zaměstnavatele, jen pochválit...

Právo

• Kolektiv
  • Vyhodnocení situace

• Work-life balance Location Benefits Office and employee event management

• Child friendly office - kdykoliv potřebuji s dětmi zajít k lékaři nebo i já sama, nikdy to není problém. Naučila jsem se zde pracovat se SAP bez předchozí znalosti. Možnost práce z domu.
  • Ne, pokud jsem s něčím nespokojená, mám vždy možnost to vyřešit hned. Firma se stará velmi dobře o svoje zaměstnance.

Nákup

• Lidsky pristup, super kolektiv, zajimava prace
  • Cim vetsi firma tim pomalejsi a komplikovanejsi reseni. Nektere zmeny nejsou dotazene.
  • Práci bez přesčasů

Pokud clovek dela praci efektivne a planuje tak prescasy nejso nutne. Cile jsou dane a je mozne se na ne prubezne pripravovat.