skupina innogy

Výroba, přenos a rozvod elektřiny
stabilní zaměstnání přátelská atmosféra spousta benefitů vstřícní kolegové
stabilní zaměstnání přátelská atmosféra spousta benefitů vstřícní kolegové

• Pružná pracovní doba

• Srozumitelné nastavení cílů,odměny za dosažené výsledky,konání různých akcí,motivační odměny
  • Nelíbí se mi,že je nastaveno plnění hlavně na prodej nekomodit,tím se necítím komfortně a každý den se mi jde do práce špatně s pocitem,že je to vše o tabulkách a plnění,a ne o to,kolik lidí jsem nazákaznickém centru obsloužila a jestli byli spokojeni.

• Stálého příjmu a benefitů
  • Přístup k lidem, kteří jim zachraňují zákazníky. Aby si uvědomili, že se nejedná jen o prodej nových produktů,, ale že je třeba si udržet i stále zákazníky.... Péče!

• Líbí se mi, že dávají šanci mladým lidem, kteří ještě nemají moc pracovních příležitostí. Stejně tak absolventům VŠ. Pokud chcete, můžete se velmi rychle vypracovat a povýšit. Máme skvělý benefitní balíček, stravenky a v loňském roce jsme v prosinci všichni dostali prémii k výplatě. Výplata se zvedá každým rokem. Nikam jinam bych už pracovat nešla. Mám svoji práci moc ráda.
  • Možná jen lepší informovanost. Vím, že máme intranet, ale přiznám se, že já vůbec nemám čas se tam za den podívat. Důležité novinky by mohli být rozesílány do emailu.

• Fixní mzda, benefity, stravenky, zkrácené úvazky pro matky s dětmi, stabilní velká firma která se rozvíjí, homeoffice, u této spol pracuji 6tým rokem a neměnila bych.
  • Obědy v jídelně by mohli být levnější, zaměstnavatel by měl dělat průzkumy zda vedoucí pracovníci dělají vše tak jak mají ne jen kontrolovat podřízené zaměstnance.

• Je zde možnost se neustále učit novým věcem, spousta příležitostí k zajímavé práci, přehršel kvalitních benefitů, možnost práce z domu, velmi přátelský a otevřený přístup, spíše neformální firemní kultura. innogy je nejlepším zaměstnavatelem, jakého jsem doposud měla.
  • Byla bych ráda, kdybychom byli všichni platově ohodnoceni spravedlivě. Sama trpím tím, že jsem zde déle než třeba jiní kolegové. To znamená, že byť jsou zde krátce, nebo zcela noví, mají mnohem vyšší plat než já, přestože dodávám kvalitní práci a jsem jako zaměstnanec úspěšná. Mrzí mne to hodně a nejen mne. Necítím to jako spravedlivé. Lidé na stejné pozici by měli mít stejný nebo alespoň podobný plat. Ne rozdíl třeba i více než 5000,- Kč. My věrní jsme pak trestáni za to, že neodcházíme a nepřijímáme nabídky z venku. Noví pak co si řeknou, to dostanou, protože tomu pomáhá současná situace na pracovním trhu. To mne mrzí hodně.

• Zaměření na zaměstnance.
  • Více se zaměřit na procesy a jejich zjednodušení. Je tu příliš mnoho aktivit a činností i novinek, které nedostanou čas dozrát a už se vymýšlí něco nového. Celkově je toho moc. Dále bych na prodejních místech zjednodušila/zeštíhlila produktovou nabídku. Zaměřit se na max. 1-2 cíle a ty si naplnit.

• S benefity, které mohu jako svobodná matka se dvěma dětmi využívat a je to především home office.
  • S totalitním systémem, který ve společnosti funguje, *s tím, že člověk prostě musí držet pusu a krok, pokud o práci nechce přijít, *s nastavením nesmyslných pravidel a s tím souvisejícího neustálého tlaku na podřízené, obyčejné referenty, *dále pak se znalostmi, či spíše neznalostmi lidí v nadřízených funkcích a vedoucích pozicích a s jejich pozicemi moci, která je neuvěřitelným způsobem zneužívaná a využívaná.

• stabilita
  • přezaměstnanost, spousta zbytečných pozic

• Mzdove podminky a benefity Flexi pracovni doba Homeoffice Fitness v budove na Limuzske Zajisteni stravovani na Limuzske
  • Arogatni chovani vyssiho managementu Kratkozraka uzavrenost vuci mezinarodni skupine a odmitani vseho odtud plynouciho Ztrata vetsiny knowhow diky velkemu outsourcingu IT sluzeb a nasledne hysterii a bezradnosti vedeni co s touto situaci delat Nevhodna spolecnost pro technicke inovátory a vizionare

• Férové pracovní prostředí Dobře pracovní podmínky pro zaměstnance Firemní benefity Inovace
  • Větší možnost karierniho růstu

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 35

Protože práce v systému SAP není úplně jednoduchá firma Vás zaškolí, jak v tomto systému tak v prodejní argumentaci, na začátku je toho trochu moc pochopit strategii a podstatu celé energetiky + se učit pracovat v SAPU, který je dost obsáhlý, nyní však pracuji v jiné společnosti a mám přehled o tom, jak to může ve firmě fungovat a zaučení do nového programu bylo mnohem jednodušší a rychlejší. Navíc znalosti o energetice, produktech a cenách se hodí i do osobního života, nikdy nevíte, kdo Vás bude lanařit do jiné společnosti.

Firma je velká, dlouhodobě úspěšná. Pravda je, že pracovní poměr je na dobu určitou, s možností prodloužení.