skupina innogy

Výroba, přenos a rozvod elektřiny
stabilní zaměstnání přátelská atmosféra spousta benefitů vstřícní kolegové
stabilní zaměstnání přátelská atmosféra spousta benefitů vstřícní kolegové

• Pružná pracovní doba

• Srozumitelné nastavení cílů,odměny za dosažené výsledky,konání různých akcí,motivační odměny
  • Nelíbí se mi,že je nastaveno plnění hlavně na prodej nekomodit,tím se necítím komfortně a každý den se mi jde do práce špatně s pocitem,že je to vše o tabulkách a plnění,a ne o to,kolik lidí jsem nazákaznickém centru obsloužila a jestli byli spokojeni.

• Líbí se mi, že dávají šanci mladým lidem, kteří ještě nemají moc pracovních příležitostí. Stejně tak absolventům VŠ. Pokud chcete, můžete se velmi rychle vypracovat a povýšit. Máme skvělý benefitní balíček, stravenky a v loňském roce jsme v prosinci všichni dostali prémii k výplatě. Výplata se zvedá každým rokem. Nikam jinam bych už pracovat nešla. Mám svoji práci moc ráda.
  • Možná jen lepší informovanost. Vím, že máme intranet, ale přiznám se, že já vůbec nemám čas se tam za den podívat. Důležité novinky by mohli být rozesílány do emailu.

• Fixní mzda, benefity, stravenky, zkrácené úvazky pro matky s dětmi, stabilní velká firma která se rozvíjí, homeoffice, u této spol pracuji 6tým rokem a neměnila bych.
  • Obědy v jídelně by mohli být levnější, zaměstnavatel by měl dělat průzkumy zda vedoucí pracovníci dělají vše tak jak mají ne jen kontrolovat podřízené zaměstnance.

• Je zde možnost se neustále učit novým věcem, spousta příležitostí k zajímavé práci, přehršel kvalitních benefitů, možnost práce z domu, velmi přátelský a otevřený přístup, spíše neformální firemní kultura. innogy je nejlepším zaměstnavatelem, jakého jsem doposud měla.
  • Byla bych ráda, kdybychom byli všichni platově ohodnoceni spravedlivě. Sama trpím tím, že jsem zde déle než třeba jiní kolegové. To znamená, že byť jsou zde krátce, nebo zcela noví, mají mnohem vyšší plat než já, přestože dodávám kvalitní práci a jsem jako zaměstnanec úspěšná. Mrzí mne to hodně a nejen mne. Necítím to jako spravedlivé. Lidé na stejné pozici by měli mít stejný nebo alespoň podobný plat. Ne rozdíl třeba i více než 5000,- Kč. My věrní jsme pak trestáni za to, že neodcházíme a nepřijímáme nabídky z venku. Noví pak co si řeknou, to dostanou, protože tomu pomáhá současná situace na pracovním trhu. To mne mrzí hodně.

• Férové pracovní prostředí Dobře pracovní podmínky pro zaměstnance Firemní benefity Inovace
  • Větší možnost karierniho růstu

• Stálého příjmu a benefitů
  • Přístup k lidem, kteří jim zachraňují zákazníky. Aby si uvědomili, že se nejedná jen o prodej nových produktů,, ale že je třeba si udržet i stále zákazníky.... Péče!

• stabilita
  • přezaměstnanost, spousta zbytečných pozic

• Zaměření na zaměstnance.
  • Více se zaměřit na procesy a jejich zjednodušení. Je tu příliš mnoho aktivit a činností i novinek, které nedostanou čas dozrát a už se vymýšlí něco nového. Celkově je toho moc. Dále bych na prodejních místech zjednodušila/zeštíhlila produktovou nabídku. Zaměřit se na max. 1-2 cíle a ty si naplnit.

• Na práci si najviac cením perfektný kolektív a príjemnú pracovnú atmostféru.
  • Nakoľko som tu krátko, neviem ešte presne zhodnotiť čo by som menila. Zatiaľ som tu veľmi spokojná. Práca ma baví páči sa mi, že je možné sa posunúť kariérne vyššie. Príde mi to jako skvelá príležitosť pre mladých.

• Stabilní firma s dlouholetou praxí.
  • Pracovní doba, nezodpovězené otázky co se týče budoucího obchodní transakce s konkurenční společností společnosti EON.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 44

Protože práce v systému SAP není úplně jednoduchá firma Vás zaškolí, jak v tomto systému tak v prodejní argumentaci, na začátku je toho trochu moc pochopit strategii a podstatu celé energetiky + se učit pracovat v SAPU, který je dost obsáhlý, nyní však pracuji v jiné společnosti a mám přehled o tom, jak to může ve firmě fungovat a zaučení do nového programu bylo mnohem jednodušší a rychlejší. Navíc znalosti o energetice, produktech a cenách se hodí i do osobního života, nikdy nevíte, kdo Vás bude lanařit do jiné společnosti.

Koho právě teď firma potřebuje?