Výroba, přenos a rozvod elektřiny

• Benefity, zkrácená pracovní doba, delší dovolená
  • Pravdu mají tabulky. Tabulka existuje na vše. Velký tlak na plnění. Nespravedlivě rozdělován plán po pobočkách. Postupné snižování odměn za prodej.

tento týden

• Stabilní a seriózní zaměstnavatel. Nadstandardní benefity a materiální zabezpečení. Rozhodně můžu doporučit!
  • K dlouhodobé spokojenosti ve firmě je potřeba určitá míra nadhledu vůči obvyklým korporátním neduhům jako jsou zbytečné statusové schůzky, dokola se opakující a nic neřešící "optimalizační" projekty, občasný výskyt "univerzálních manažerů", kteří chtějí hlavně něco řídit, aniž by tušili cokoli konkrétního o daném procesu a nejhorší nešvar dnešní doby, což jsou uměle vynucené inovace :-)

• Možnost pracovat ve svátky a víkendy a tím si vydělat peníze navíc Přesčasy placeny Soutěže Benefity Firemní akce Odměny od vedoucího Velmi spokojená
  • Firemní systém občas zlobí, ale nic co by mi zásadně ovlivnilo práci
  • Možnost kariérního postupu

Innogy dává šanci lidem, kteří nemají zkušenosti, ale chtějí se posouvat. Ve firmě není výjimkou začít na nějaké pozici a posouvat se výše. Firma nabízí možnost vzdělávat se např. v programu Výška a nebo UP!Leader.

• Příjemné pracovní prostředí

Byť máme open office, místo je příjemné, klimatizované a je fajn potkávat se s lidmi s jiných týmů, popovídat atd. :-)

• Pracuji na ZC a velmi oceňuji přístup ostatních kolegů a mé nadřízené. S čímkoliv potřebuji pomoci nebo poradit, vždy tu jsou pro mě. Benefity jsou zde v této společnosti opravdu nadstandardní.

• S tím, že tady nic není problém a vše se dá vždycky vyřešit v klidu.
  • Zatím jsem nic takového neobjevila.

Výzkum, vývoj

• Nadřízení Komunikace Plat

• Benefity Pracovní doba Možnost práce na Home office
  • Když porovnám innogy s jinými svými zaměstnavateli, tak innogy je TOP. Nemám co vytknout.

• Vždy jsem narazil na super kolektiv a super vedoucího. Za celých 10 let bylo tohle vždy super. Benefity jsou vzhledem k ostatním firmám na super úrovni, a jsou skvělé, v tomhle za mě nemá innogy konkurenci. A hlavně jsem zabrousil do tajů oboru energetiky, což je sexy obor.
  • Asi nejspíš stále změny co se týče procesu a nastavení směrnic co se týče servisu a prodeje. Myslím, že je dost velký tlak na stále zaměstnance i nováčky, i když to tak nevypadá, že by firma hned někoho vyhodila, pokud nejsou cíle splněné, ale v týmech panuje toto vzezření u některých vedoucí, a ten vnitřní tlak u jednotlivců je dost velký. Stále se hraje na denní bází, i když jsou cíle měsíční, a potom se vytváří stres a tlak u daného zaměstnance.

• perfektní benefity a celková péče o své zaměstnance

• benefity

Koho právě teď firma potřebuje?