• Pouze čas, který byl flexibilní, jinak nic. Už bych tam nešla pracovat.
  • Přístup. Ti co pro ně pracují jsou osvč a diktují jim jak mají pracovat i když to nejsou zaměstnanci. Hážou klacky pod nohy. Všechno si platíte sami. Veškeré naklady na školení jako doprava a strava a když nejedete na školení tak je zle. Nutí vás prodávat něco co nechcete. Noví lidi co přicházejí, tak už mají něco na začátek, ale pouze 3 měsíce a pak odejdou protože už si bez počáteční podpory nedokážou vydělat ani na zdravotni a sociální pojištění.

• - vzdy plati naprosto vcas - vynikajici, mili kolegove - dobre vybaveni pro praci
  • Je to korporat a vedoucí bohuzel nestoji za nic. Vedeni se neda vubec duverovat - sliby, nedodrzovani domluveneho.

• Záleží na jaké oddělení člověk nastoupí, vše je o lidech. Většina nadřízených popíjí kávu, takže mají moc "práce". Dále pak je to jako v továrně na všechno jsou normy, které hodnotí nadřízený s kafem. Benefity jsou standartní.
  • S nadřízenýma a normama.

• poctivost, hodně mě naučili
  • více si vážit lidí, kteří přinesli obchody i v minulosti

• Možnost velice rychlého karierního růstu v IT. Mnoho nových technologii (v IT). Mezinárodní prostředí.
  • Interní komunikace.

zaměstnanec nic nevyplnil

• Perfektní proškolování a zájem managementu o můj další rozvoj
  • Nepříjemné je, když děláte v podstatě sami na sebe, účastnite se nic nedávajících porad, jen aby jste poslouchali, že neplníte tabulky a tím manažerovi nedávatate možnost mít nějaký bonus do výplaty

• Work-life balance a kolegů
  • Nabídnout novým kolegům zajímavější podmínky spolupráce

• časová flexibilita, podpora nováčků do začátku v prvním půl roce, školící systém
  • Konkurence schopnost u všech produktů, které společnost nabízí. Lepší práci centrály ohledně řešení problémů a zpracovávání požadavků. Společnost se zaměřuje na firmy a bohaté klienty, pro běžného klienta produkty nejsou ve srovnání s konkurencí akceptovatelné.

• kolektiv
  • finance

• Možnost kariérního postupu

společnost NN je společností poskytující finanční služby a podle mého názoru obor financí není zcela pro každého a nejlépe v něm obstojí lidé, kteří mají ambice něčeho dosáhnout a mají zdravé sebevědomí. A pokud je člověk dobrý, tak právě ve společnosti NN se tak může vypracovat i na pozici manažera. Já osobně mohu společnost NN z tohoto pohledu určitě doporučit, má skvělou personální politiku a výborný pracovní kolektiv.