cover photo

• Pružná pracovní doba, možnost home office. Hodně akcí pro zaměstnance, benefity finanční i věcné. Kompetentní a vstřícné nejvyšší vedení. Neformální a příjemná atmosféra.
  • Nekompetentní střední manažerská úroveň. Neschopnost a neochotna rozhodnout. Hromada nic neřešících meetingů, přesouvání zodpovědnosti na jiné (lidi nebo oddělení). Plno projektů se rozpracuje a následně vyšumí.

• V NN je skvělá atmosféra, super kolegové, kde ač jsme korporat, tak se zde tak nežije I nejvyšší vedení Vás poslouchá a pokud je nápad dobrý, tak jej aplikují I do praxe, opravdu se zde naslouchá. Zároveň, se zde dají vydělat skvěle peníze pokud člověk dělá to co má. A to kdy pracuji si učím sám 😉
  • Snad jen propracovanost systému, ale to se již hodně zlepšilo

• S vedením, které chce odstranit obchodní službu.

• Work-Life balance
  • Velmi slabý top management a od toho odvislé chybné výběry lidi na středním a projektovém managementu.

• Nejistý příjem, záleží jen na mé úspěšnosti v oblasti finančního poradenství

• NN IT Hub je opravdovým znalostním centrem v oblasti IT (zejména IT bezpečnosti) pro skupinu NN na celém světě. Jsou tu špičkoví odborníci používající moderní technologie a příjemná atmosféra i díky velkému množství kolegů ze zahraničí. Pracovat zde je obohacující třeba už jen kvůli velké podpoře vzdělávání. Také máme skvělé prostory kanceláří, které obsahují i mnoho míst, kde je možné se soustředit nebo naopak uvolnit při hře na PlayStation nebo u stolního fotbálku. Práce z domova do určitého rozsahu je normální.
  • Nejsem spokojený s tím, že se někdy přílilš dlouho hledají noví kolegové, ale to je všeobecný problém, za který NN nemůže.
  • Náročné úkoly

NN IT Hub už má nebo vychovává opravdové experty zejména v oblasti IT bezpečnosti. Kdo má zájem o profesní růst, dostává příležitosti. Každodenní spolupráce s holandským vedením skupiny NN a napříč ostatními zeměmi je nutná, aby NN IT Hub osvědčil, že je opravdovým centrem excellence (CoE).

• Příjemné pracovní prostředí

Kromě toho, že v NN IT Hubu běžně pracujeme z domova, máme k dispozici moderní kanceláře na Andělu, které vyhrály několik ocenění za design. Je zde dostatek míst pro neformální schůzky s kolegy, ale i tzv. focus rooms s výškově nastavitelnými stoly. Zaujme i místnost se závěsnými křesly a ta naplněná kuličkami typu "bazinga" :-) Lze využít Relax zone s PlayStation nebo stolním fotbálkem. Někdo využívá možnost 3D tisku i pro osobní účely. Hlavní ale je, že u nás pracují prima lidé z mnoha různých zemí, kteří to příjemné pracovní prostředí vytváří.

• Benefity, práce z domova, kolegové, spolupráce, důvěra, rozvoj

• Velká otevřenost managementu Flexibilita úvazku, nyní homeoffice Kolegové jsou profíci - skvělá spolupráce Zajímavá nerutinní práce, která pozitivně ovlivňuje životy lidí
  • Chtělo by to více času na dotažení projektů
  • Neformální pracovní atmosféru

Nikdo si tu nehraje na formality - prostě je třeba něco udělat, tak se to udělá, je potřeba něco dohodnout, tak se to dohodne. Lidsky, srozumitelně a v pohodě. Lidi jsou tu prima

• Možnost kariérního postupu

Pokud dobře děláš svou práci a jsi proaktivní, tak je kariérní postup snadný. Znám osobně několik kolegů, kteří se brzy posunuli na lepší místo.

• maximální benefity, férový přístup, otevřenost, informace ze strany vedení, spokojenost v zaměstnání s podmínkami
  • nic mě nenapadá

• férový přístup

Koho právě teď firma potřebuje?