pojišťovnictví

• Neformální přátelská atmosféra Spoustu benefitů Možnost Home-Office Využití anglického jazyka Krásné kanceláře

• Care for people, clarity on what needs to be done, amazing office design and space, great colleagues.
  • Financial reward (salery) could be a bit higher, but I see company investing in other areas which effect my work, that other companies do not.

• Všichni si tu hrají na velkou rodinu, ale to je hloupost. Jde o zaměstnání, rodinu máte doma. Neustálé workshopy (neříkám, že nejsou zajímavé) navštěvují jen zaměstnanci, kteří nemají co dělat. Člověk, který pracuje, nemá čas na akce pořádané zaměstnavatelem a logicky mu to přijde líto, když někteří kolegové v rámci pracovní doby jen vymetají nějaké akce. Mnohem víc se hledí na to, jak o své práci člověk mluví, ne na to, jakou práci skutečně odvádí. Neustálé přesouvání lidí z jedné pozice na jinou, úplně odlišnou, mi přijde až směšné. Ti lidé na nové pozici vydrží přesně do té doby než dojde na to, že by měli začít odvádět nějakou práci. To raději znovu změní svoji pozici. A takových fluktuujících lidí si NN váží a dávají je ostatním za vzor. Značně deemotivující prvek ...

• Benefity, práce v kanceláři a na HO, kanceláře, výplata vždy včas na účtu.

• nové zkušenosti, Benefity - Cafeterie
  • ne

• Pružná pracovní doba, možnost home office. Hodně akcí pro zaměstnance, benefity finanční i věcné. Kompetentní a vstřícné nejvyšší vedení. Neformální a příjemná atmosféra.
  • Nekompetentní střední manažerská úroveň. Neschopnost a neochotna rozhodnout. Hromada nic neřešících meetingů, přesouvání zodpovědnosti na jiné (lidi nebo oddělení). Plno projektů se rozpracuje a následně vyšumí.

• V NN je skvělá atmosféra, super kolegové, kde ač jsme korporat, tak se zde tak nežije I nejvyšší vedení Vás poslouchá a pokud je nápad dobrý, tak jej aplikují I do praxe, opravdu se zde naslouchá. Zároveň, se zde dají vydělat skvěle peníze pokud člověk dělá to co má. A to kdy pracuji si učím sám 😉
  • Snad jen propracovanost systému, ale to se již hodně zlepšilo

• S vedením, které chce odstranit obchodní službu.

• Work-Life balance
  • Velmi slabý top management a od toho odvislé chybné výběry lidi na středním a projektovém managementu.

• Nejistý příjem, záleží jen na mé úspěšnosti v oblasti finančního poradenství

Koho právě teď firma potřebuje?