Mondelēz International - Obchodní jednotka, Praha

• Možnost kariérního postupu
  • Práce v mezinárodním prostředí

máme skvělé benefity za což opravdu díky moc

Porovnejte si Mondelēz International - Obchodní jednotka, Praha s těmito firmami

• máme skvělé benefity za což opravdu díky moc
  • růžové brýle spadnou hned jak člověk sedne za volant jako OZ a je na prodejně : tady není opět cenovka, tady nalomená lišta, dát nový hexakoš protože ten co jsem tam dala minutý týden se rozpadl , volat KAM že tam má chybu nebo tam nemá něco nahraného ,vše musím fotit protože si už nevěříme takže vše srovnat aby to VYPADALO , spadne několikrát Jáchym a místo návštěvy 45 minut je to 1,5 i víc přejezd i 30 minut a pak člověk obědvá za jízdy, přesčas jak blázen a doma naštvaná rodina + na konci měsíce adm. což už dopředu raději o víkendu nic neplánuji , pokud do toho mám lékaře a musím dojet prodejny tak se člověk modlí aby opravdu šéf nejel na spolujízdu :-( a auto vydrželo tu bláznivou jízdu a já a všichni okolo ve zdraví přežili

• Vyplňování požadavků přes google formulář Vysoký limit dat v mobilním telefonu Caffeteria
  • Zbytečné plýtvání pri výrobě POS materiálů, které pak pečlivě zabalíme do igelitu - greenpeace by nad námi zaplakalo, nemluvě o oceánech Kvalita POS rapidně klesá Meziročně jako zaměstnanci chudneme, roční zvýšení platu není ani na pokrytí inflace Software začíná být na obtíž, padá několikrát denně ( není výjimka padání mezi 5-15 na jedné prodejně) Nové zavedení povinného focení nás vrhlo u některých zákazníků do módu " Japonec v Praze" Stávají se z nás sberači dat

• Pokud nepracujete přímo v Praze v kanceláři, tak není vše zalité sluncem, jak někteří píší. Pracovní doba mimo kancelář v Praze je NAPROSTO STRIKTNÍ - tolerance zpoždění na první prodejnu je nulová! Děti nebo zvíře si do práce rozhodně nemůžete vzít. Přesčasové hodiny neexistují a diety za přesčas vám nikdo nezaplatí. Každý rok se Vám zvedne plat o cca 1%, což nepokryje ani inflaci a žádné další zdražování potravin a energiíí. Od nástupu k firmě, se vám snižuje životní úroveň. Plat se zvedá + - všem stejně a je celkem jedno, zda jste aktivní, nebo se vezete. V autě je pojištěné pouze sedadlo řidiče, pokud máte rodinu a děti...., nebo vezete kolegu, tak na vlastní nebezpečí. Auto nemají havarijní pojištění! Vozový park se zhoršil, v jiných firmách, které jsou i menší, mají lepší a BEZPEČNĚJŠÍ vozy.

• V pracovní době se nedají stihnout všechny pracovní úkoly, přesčasy jsou na denním pořádku. Oběd v rychlosti za volantem a doma ještě administrativa. U srovnatelných firem je administrativa zohledněna v prac. době, popř. ji dělají asistentky. Tenhle problém se ale bagatelizuje slovnim spojenim- to je pouze 5 minut. Nelíbí se mi jak se chováme k životnímu prostředí, všemocný plast- obaly ale také velká většina všech dárků pro zákazníky. Ale my se citime být zodpovědnými za budoucnost planety a našich dětí.

• Mondelez dává prostor růst všem, kdo jsou ochotni na sobě pracovat. Pracujete na projektech s kolegy z celé Evropy a díky tomu si rozšiřujete obzory i přes naše hranice. Ve firmě jsou velmi dobré vztahy mezi kolegy. Je tu přátelská atmosféra. Lidé si navzájem pomáhají. Po dohodě s nadřízeným je možné využít práce z domova.
  • I preš flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova, je skloubení práce s rodinou je občas výzva :-).

• Zazemi velke globalni firmy. Skvele znacky, investice do rustu, jak znacek, tak lidi. Pracujete s nejoblibenejsimi produkty v zemi. Firma stoji na dobrych hodnotach, ktere nejsou korporatni, ale lidske a moralni. Nemusim se bat dat feedback a take od kohokoliv feedback prijimam a slouzi k memu rozvoji. Nadstandarni benefity, konkurenceschopne platove ohodnoceni. Lide, kteri si na nic nehrajou a vzdy najdou reseni.
  • Prilisna centralizace nekterych procesu, a nekdy ma vliv na rychlost a kvalitu rozhodovani. Nekdy nekonzistence rozhodnuti z centralnich tymu a pozadavovana flexibilita vedouci k chaosu. Standardni korporatni prostredi nerovnomerneho rozdeleni vykonu (nekteri se nechavaji spat v komfortni zone, a po nekterych se vyzaduje vetsi a vetsi vykon, dokud nevyhori nebo neodejdou).

• Skvely team, atmosfera, podpora, ludia dokazu pochvalit. Pocit ako v rodine.
  • Obcas komplikovane procesy a shared service pristup, kde chyba ownership.
  • Pružnou pracovní dobu

Ceni sa pristup k praci, vysledky a zapalenie, nie to,ako dlho v praci sedite. Ale uz ked tu sedite, mate okolo seba super partu.

• Stabilni velka firma, ktera se i pres transformace chova k lidem slusne a ferove. Prima lidi Flexibilta
  • Nekdy rigidni procesy v souvislosti s velikosti firmy

• flexibilní pracovní doba, důraz na life-work balance, osobní přístup, možnost účastnit se různých školení

• Ještě jsme nepracovala v lepším týmu než tady Možnost rozvoje Dlouhodobá perspektiva
  • Když nejsem spokojená řeším to, aktuálně nejsem s ničím nespokojená