Poradenství v oblasti podnikání a řízení

• kolegové benefity
  • toxické pracovní prostředí neupřímná komunikace vedení s podřízenými očekávání, že budete pracovat na 120% kolegové, kteří zde jsou již několik let jsou rádi, pokud dostanou přidáno na stejnou mzdu jako nováčci bez zkušeností pevná pracovní doba do 17h

před více než 2 týdny

• stabilita, férovost, komunikace, množství neformálních akcí

• Skvělé míston kanceláří v Praze
  • Nemám benefity a nižší plat

• Kolegové a kolegyně se kterými spolupracuji Benefity Náplň práce
  • Nevím

• Oddělení Regulatoriky - Nejvíce jsem spokojená s rozmanitostí práce, práce není jednotvárná, za relativně krátkou dobu člověk získá hodně relevantních zkušeností, a to i mezinárodních. Oceňuji také své kolegy, kteří jsou inteligentní, zapálení do práce a ochotni pomoci, což dle zkušenosti s některými klienty není vůbec běžné. Práce je docela dost, ale s nadřízenými se dá vždy domluvit. Není to práce jako ve státních úřadech, kde by se člověk nudil, ale rozhodně už také neplatí, že by člověka sedřeli z kůže. Průměrný týdenní počet hodin se pohybuje kolem 43 hodin (záleží oddělení od oddělení).
  • I když vše není dokonalé, tak v porovnání s tím, co vidím u klientů jsem i po skoro 6 letech v EY s EY jako zaměstnavatelem spokojená. Vím, že jinde by to bylo mnohem horší.

Právo

• Nastoupil jsem hned po skole a diky tomu, ze to co umim je produkt, ktery firma prodava jsem se naucil obrovske mnozstvi veci z ruznych byznysovych a technologickych oblasti, ziskal jsem pristup k zajimavym lidem, ktere bych jinak znal jen z medii, vycestol jsem do zahranici, nabral sebevedomi, naucil se vest tymy a projekty stejne jako jednat s klienty. Prace ze mne udelala komplexniho cloveka. Zaroven, kdyz jsem si vymyslel nejaky projekt, dostal jsem prostor na jeho realizaci :)

• Rozhodně platí, že když si chcete něco prosadit a vybudovat, tak pro to dostanete plnou podporu, máte-li dostatečný tah na branku, vše je ve vašich rukou.
  • Na zútulnění pracovního prostředí v kanceláři, se dá pracovat neustále....

• skvělá atmosféra, zajímavé týmové akce

• nejlepší tým chytrých lidí, kteří umí přijít s neotřelým nápadem a zároveň je stále skvělá atmosféra a dobrá nálada možnost stále růst a učit se novým věcem různorodí klienti a typy projektů
  • fluktuace nejmladších kolegů

• Flexibilita práce, home office, firemní akce, benefity, možnost získávat zkušenosti a učit se, příjemný kolektiv, bez přesčasů by to byla i slušná mzda
  • Množství přesčasů a plánování práce, které pravděpodobně nepočítá s nemoci zaměstnanců ani jinými absencemi. I když si vezmete neschopenku (což je ve firmě trochu sprosté slovo a skoro projev slabosti), tak většinou není nikdo kdo by vaši práci dokončil, takže ji děláte o víkendu nebo ve zbývajícím volném čase (pokud nějaký zbývá). Dále prakticky nemožnost si vzít dovolenou od října do dubna.

Koho právě teď firma potřebuje?