19. září

Terénní pracovník/ce v sociálních službách - oblast MB + MH

Spokojený domov, o.p.s.
Mladá Boleslav

22 700 – 24 400 Kč/měsíc

Hledáme nové kolegy či kolegyně pro posílení týmů terénních pečovatelek - pečovatelů pro region Mladá Boleslav a Mnichovo Hradiště včetně okolí. Přidejte se k nám a pomozte nám pomáhat těm, kteří naši pomoc potřebují. :)

Co Vás čeká a co Vás nemine:

Náplní práce je terénní péče o seniory v jejich domácnostech, díky které tak mohou zůstat v prostředí, které důvěrně znají a ve kterém se cítí komfortně. Tato práce zahrnuje např. hygienickou péči, výpomoc při úklidu domácností, podávání stravy, zajištění nákupů pro klienty, doprovod na vycházky, na úřady atp. Ale nejen to – součástí práce je v neposlední řadě osobní a empatický přístup ke každému našemu klientovi.

Jaký/á byste měl/a být a jaké znalosti a dovednosti bychom potřebovali:

  • Vlastníte ŘP sk. B a nebojíte se za volat usednout – bez toho se u nás neobejdete!
  • Máte čistý výpis z rejstříku trestů.
  • Jste samostatná osobnost, a přesto umíte táhnout s ostatními za jeden provaz.
  • Chcete být paní/pány svého času a mít možnost si svou práci do jisté míry organizovat dle svých potřeb.
  • V ideálním případě byste měl/a mít vzdělání v oboru nebo absolvovaný kurz PSS, ale… Nesmutněte… Jste bez praxe a zkušeností? Nevadí. Pro začátek stačí pozitivní přístup k seniorům a i k lidem všeobecně. Vše ostatní Vás naučit můžeme a kurz zajistíme.

My Vám toho můžeme nabídnout opravdu spoustu – prima zázemí menší společnosti „rodinného“ charakteru, individuální přístup a ochotu vždy pomoci a poradit, možnost realizace Vašich nápadů v případě, že budou mít hlavu a patu, a v neposlední řadě bohatý balíček benefitů – příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti, 25 dní dovolené, mobilní telefon s možností používání i k soukromým účelům, formální i neformální akce pro zaměstnance, další vzdělávání i pravidelné supervize a spoustu dalšího.

Na formě spolupráce a délce úvazku se vždy domluvíme k oboustranné spokojenosti.

Tak se jednoduše ozvěte, popovídáme si o tom víc. :) Zajímá nás, co nám můžete nabídnout Vy tak, abychom se mohli navzájem domluvit. :)

Benefity

Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Sleva na firemní výrobky/služby

O pozici

Kdo hledá:
Spokojený domov, o.p.s. (Nezisková organizace)
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Plat:
22 700 – 24 400 Kč/měsíc
Typ úvazku:
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti (dpč), Jiné
Doporučené vzdělání:
Základní
Jdu odpovědět