1. března

Markeťák začátečník - včetně zaškolení

INIZIO Internet Media s.r.o.
České Budějovice – České Budějovice 7

35 000 – 70 000 Kč/měsíc

Pojď dělat práci, ve které se z Tebe stane postupem času špičkový specialista marketingu, který našim zákazníkům mění životy. Jsme jedna z největších a nejziskovějších marketingových firem v ČR a rádi se na oplátku postaráme o Tebe.

Pojď dělat práci, kde nám půjde společně o to, aby za námi zůstávaly stovky extrémně spokojených zákazníků. Chceme totiž doručit více, než od nás očekávají.

Pokud hledáš práci, kde si to pouze "odsedíš", ušetříme Ti čas. Tohle není pozice pro Tebe.

Že zatím o marketingu nic nevíš? Nevadí! První věc, které Tě u nás čeká je zaškolení v naší INIZIO Academy, kde pro Tebe máme zpracovány desítky hodin výukových videí a mnoho materiálů, které připravili lidé, kteří patří mezi marketingovou špičku ve střední Evropě (vše je v češtině).

Co je pro nás ale důležité:

  • Je s Tebou příjemné jednat, jsi pokorný/á a ctíš filosofii "náš zákazník, náš pán".
  • Dokážeš si pohlídat dobré výsledky projektu.
  • Naši klienti pro Tebe budou na prvním místě.
  • Jsi připravený/á se stále učit, a to hodně, protože náš obor se neskutečně rychle vyvíjí.
  • Máš představu o tom, co znamená Google Analytics, PPC, Facebook a víš, co to znamená konverze. A nebo jsi alespoň schopný/á si vše dostudovat. Nenajímáme nicméně dle toho, co umíš teď. Najímáme dle toho, jak jsi schopný/á se učit.
  • Baví Tě myslet a hledat nové cesty, jak vyřešit problémy.
  • Jsi disciplinovaný/á, abys zvládal pracovat i z domova, pokud se tak rozhodneš.

A co Ti můžeme nabídnout my?

Odměnu až 70.000 Kč po prvním roce dle Tvých výkonů (to nejsou jen náborové sliby). Po 24 měsících klidně i 100.000 Kč a víc. Záleží jen na Tobě a Tvých výkonech. Špatně se u nás rozhodně mít nebudeš.

Po intenzivním zaškolení možný až 100% homeoffice. Ale pokud preferuješ pracovat v našich krásných kancelářích v Českých Budějovicích, kde si můžeš užívat neomezeně skvělé kávy zdarma a dalších výhod, velmi rádi se s Tebou budeme vídat klidně každý den. Volba je na Tobě a Tvém oblíbeném pracovním stylu.

Smysluplnou práci s více než 50 velmi chytrými kolegy, kteří ji mají rádi a věří v její dopad.
Výhoda chytré firmy je i to, že se tu neřeší blbosti, nevedeme žabomyší války a neplácáme o ničem. Budeš mezi lidmi, kteří patří mezi nejlepší v oboru. Budou tě učit. Budou ti radit. Budou se snažit, abys jejich laťky dosáhl/a i Ty.

Zdravě hrdou firemní kulturu.

Budeme se hodně věnovat Tvému růstu. Toto není pouze floskule, tak jako je často uváděno v pracovních inzerátech. My Tě opravdu potřebujeme připravit na pozici tak, aby byl/a schopný vykonávat pozici s dobrým přesahem do digitálního marketingu a webového vývoje a těšíme se, že Tě budeme učit.

Smíšený kolektiv mladších i zkušenějších kolegů zajišťuje maximální brainpower.

Sick-days jsou samozřejmostí. Flexibilní pracovní doba také.

Jsme stabilní firma s historií více jak 15 let a stále máme obrovskou chuť inovovat a vyvíjet se. Vlastníme a řídíme skupinu firem s obraty přes 100 000 000 Kč ročně a neustále rosteme. No a do managementu nových firem rekrutujeme samozřejmě naše nejspolehlivější zaměstnance, nejčastěji právě z oddělení marketingu. Kdo ví, třeba se za pár let štěstí usměje i na Tebe :)

Růst je u nás skutečně neomezený. V kompetencích i financích.

Po pár letech u nás se z Tebe stane člověk s obrovskou hodnotou na trhu. Specialista, který bude rozumět velmi atraktivnímu oboru na úrovni, že se Ti moc lidí v ČR nevyrovná. Stačí se chtít pokorně učit a tvrdě pracovat na sobě i pro naše zákazníky.

Benefity

Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny

O pozici

Kdo hledá:
Collabim s.r.o. (Zaměstnavatel)
Místo pracoviště:
F. A. Gerstnera 2151/6, České Budějovice – České Budějovice 7
Plat:
35 000 – 70 000 Kč/měsíc
Typ úvazku:
Práce na plný úvazek
Délka úvazku:
Na dobu neurčitou
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo)
Doporučené vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Doporučené jazyky:
Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Jdu odpovědět