25. ledna

Trainee - Finance

Memodo s.r.o.
Praha – Holešovice

Vítáme tě v Memodu. Jsme velkoobchod s fotofoltaikou a solární e-shop, experti na energetiku s centrálou v Německu. Silné zázemí, skvělí kolegové, přátelská atmosféra a týmový duch nás předurčilo k růstu a uhájení start-up statusu na českém a slovenském trhu. Podporujeme profesionály na energetiku, ale i nováčky, co se potřebují otrkat a získat potřebné sebevědomí.

Zajímají tě udržitelné zdroje energie a máš chuť s námi budovat soběstačnou energetickou budoucnost? U nás máš dveře otevřené, neustále obsazujeme mnoho zajímavých pozic a aktuálně hledáme posilu k Michalovi do týmu Financí a Trainee programu pro absolventy vysokých škol s ekonomickým zaměřením.

Jaké jsou nutné předpoklady?

Jsi absolvent VŠ se zaměřením na finance / účetnictví?
Zajímá tě udržitelnost a chceš s námi podporovat budoucnost čisté energie?
Chceš se učit a dále rozvíjet v oblasti účetnictví a financí?
Jsou ti blízké systémy a máš smysl pro detail?

Co od Tebe očekáváme?

Rychlou adaptaci na pozici v účetním týmu
Zodpovědnost, pečlivost a systematičnost
Proaktivní přístup
Samostatnost, ale i týmového ducha
Aktivní komunikaci, výbornou češtinu, angličtinu popř. němčinu (spadáme pod německou skupinu)
Pokročilou znalost Excelu

Co budeš každodenně řešit?

Vytváření účetních dokladů
Základní účetní operace, zpracování faktur a účetních dokladů
Párování plateb
Kontrola úplnosti účetních dokladů
Zpracovávání reportů pro účely statistik
Tisk a zakládání účetních podkladů

Co Ti nabízíme my?

Neformální, přátelské prostředí
Kanceláře s duší, relax místností, fotbálkem a výběrovou kávou
Flexibilní pracovní dobu
Motivující finanční odměnu
Notebook a telefon
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, jazykové vzdělávání, Multisport kartu a další

Více O nás se dočteš na https://www.memodo.cz/o-nas- nebo našem Blogu https://blog.memodo.cz/.

Těšíme se na Tebe 🙂

Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace

Memodo s.r.o. (Zaměstnavatel)
Praha – Holešovice
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek, Trainee programy
Na dobu určitou
Vysokoškolské / univerzitní
Angličtina (Pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)