25. ledna

Metodik / metodička češtiny jako druhého jazyka

META, o.p.s. - Společnost pro příležitosti mladých migrantů
Praha – Žižkov

36 000 – 40 000 Kč/měsíc

Posláním společnosti META je aktivně přispívat k nastavování a zkvalitňování podmínek podporujících rovné příležitosti migrantů, a to především v oblasti vzdělávání, které je jednou z podmínek úspěšného začleňování se do společnosti.

META, o. p. s. hledá Metodika nebo metodičku češtiny jako druhého jazyka (dále ČDJ) pro online platformu Česky levou zadní online pro projekt LET´S GROW!. Metodik nebo metodička se bude podílet na tvorbě výukových materiálů pro online platformu Česky levou zadní online, zaměřenou na výuku ČDJ pro mladé migranty převážně z Ukrajiny. Na online platformu Česky levou zadní online se můžete podívat na levouzadnionline.cz.

Náplň práce:

- zapojení do přípravy a realizace online platformy (e-learning a materiály pro pedagogy), včetně kontroly obsahu a jeho úpravy

- zodpovědné a kvalitní zpracování výukových a metodických materiálů dle nastavené metodiky

- vedení metodických školení pro vyučující

- tvorba sylabu lekcí a harmonogramu, rozvoj konceptu platformy

- účast na projektových poradách, spolupráce s metodickým a koordinačním týmem

Požadujeme:

- výbornou znalost českého jazyka (VŠ studium v oboru bohemistika výhodou)

- bohaté zkušenosti s výukou ČDJ dětí i/nebo dospělých

- zkušenosti s tvorbou vlastních výukových materiálů

- znalost a práce s informačními technologiemi nutná

- kreativitu, flexibilitu, zodpovědnost, týmovou spolupráci

- znalost angličtiny a dalšího cizího jazyka výhodou

- kontaktní informace na alespoň 1 osobu, která o Vás může poskytnout reference

Nabízíme:

- zajímavou, kreativní a inovativní práci

- práci na 0,8 – 1,0 úvazku s možností zapojení od února 2023

- prostor pro seberealizaci

- nástupní plat od 36 tisíc

Pokud Vás nabídka zaujala a máte požadované zkušenosti,

pošlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem do 10. 2. 2023

Benefity

Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost studijního volna

O pozici

Kdo hledá:
META o.p.s. - Podpora příležitostí ve vzdělávání (Nezisková organizace)
Místo pracoviště:
Žerotínova 1124/35, Praha – Žižkov
Plat:
Typ úvazku:
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Délka úvazku:
Na dobu určitou
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo), Dohoda o pracovní činnosti (dpč), Jiné
Doporučené vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní
Doporučené jazyky:
Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Jdu odpovědět