25. ledna

*** Projektový manažer B2B FVE pro Čechy ***

GoldenSUN.energy CZ s.r.o.
Praha – Horní Počernice

60 000 – 120 000 Kč/měsíc

Aktuálně expandujeme v B2B oblasti, a proto hledáme:

*** PROJEKTOVÉHO MANAŽERA B2B FVE ***

Co budete dělat?

* připravovat návrhy B2B FVE

* připravovat studie a cenové nabídky

* komunikovat s klienty v technických otázkách, zabezpečovat existující technickou dokumentaci od investora (PD objektu: stavební část, statický posudek, požární projekt, atd.)

* koordinovat přípravy projektové dokumentace (i pro stavební povolení) v spolupráci s projekt. kancelářemi

* koordinovat inženýring

* připravovat podklady pro Žádosti o připojení do DS

* zapracovávat požadavky DS vyplývající ze Smlouvy o připojení do projektové dokumentace s následní úpravou ceny projektu

* koordinovat výstavby B2B FVE

* zabezpečovat úřední zkoušky (revize) a ostatní dokumenty před oficiálním připojením zdroje do DS

* zabezpečovat Místní provozní předpis, pokud bude potřebný

* odevzdávat díla investorům (přebírací protokoly, zaškolení, nastavení datových přístupů atd.)

Koho hledáme?

* zkušeného projektového manažera

* člověka se zkušenostmi s projektovým řízením ve stavebnictví

* člověka, který má drive a chuť spolupracovat se zákazníky z komerční oblasti

* vyzrálou a samostatnou osobnost - pozice je samostatná s velkou dávkou flexibility a zodpovědnosti

Kde?

* kancelář Horní Počernice + home office, projekty po ČR (oblast Moravy pokryta kolegou)

Co jsme pro Vás připravili?

* hrubá nástupní mzda 60.000 Kč brutto (nebo dle dohody), po zaběhnutí motivační bonusový program (po zapracovaní předpokládáme průměrnou měsíční mzdu cca 100 000 Kč)

* možnost částečné práce z domu

* 5 týdnů dovolené

* flexibilní pracovní doba

* příspěvek na stravování

* možnost školení a vlastního rozvoje

Pokud Vás pozice zaujala, prosím, napište nám, proč myslíte, že by spojení Vy + GoldenSUN.energy mohlo fungovat.

Těšíme se na Vaši odpověď!

Benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office

O pozici

Kdo hledá:
GoldenSUN.energy CZ s.r.o. (Zaměstnavatel)
Místo pracoviště:
Bystrá 761/10, Praha – Horní Počernice
Plat:
Typ úvazku:
Práce na plný úvazek
Délka úvazku:
Na dobu určitou
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva
Doporučené vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní
Doporučené jazyky:
Čeština (Výborná), Slovenština (Pokročilá)
Jdu odpovědět