25. ledna

Telefonista(ka) pro dárce Linky bezpečí

Linka bezpečí, z.s.
Praha – Bohnice

25 000 – 48 000 Kč/měsíc

Linka bezpečí, z. s. je nezisková organizace, která od roku 1994 pomáhá dětem a mladým lidem nejen v obtížných životních situacích, ale i při jejich každodenních starostech a problémech (nebude Vaší náplní). V současné době nabízí kromě nonstop telefonické linky také chat a e-mailovou poradnu. Myslíme na celou rodinu, provozujeme k tomu i Rodičovskou linku.

Možná Vám držíme smysluplné pracovní místo! Chcete se podílet na zajištění chodu Linky bezpečí? Je Vám blízká telefonní komunikace? Hledáte zaměstnání v teple a klidu kanceláře, částečně i na home office? Dejte nám o sobě vědět, rádi Vás poznáme.

Co si můžete pod naší nabídkou představit?

• Konkrétně hledáme telefundraiser(ku), oč jde?
  • Vaší náplní bude telefonní kontakt zástupců firem a individuálních dárců pro získání finanční podpory.
  • Jedná se jak o stávající podporovatele, tak i o nové potencionální dárce.
  • Díky Vaší náplni se budete citelně podílet na zajištění nonstop provozu dětské krizové Linky. Jen doplníme, denně oborný personál pomůže až 300-400 dětem (netýká se Vaší náplně).
  • Veškerá práce probíhá na PC v interním systému. Netřeba se však obávat větších požadavků na technické znalosti.

Náplň Vás zaujala? V jakém případě zaujmete Vy nás?

• Neostýcháte se zavolat někomu, koho neznáte.
  • Vaše komunikace je pozitivní, umíte po telefonu navázat kontakt téměř s každým.
  • Jste samostatní a plnění stanovených cílů je pro Vás přirozená součást pracovního výkonu.
  • Věříte, že dobrovolné dárcovství, tedy přispívat na dobrou věc je přirozené.
  • Disponujete prodejními dovednostmi, není však nutností.
  • Mluvíte plynně česky, práce s klávesnicí a myší pro Vás není překážkou.
  • V případě práce na home office máte svůj NT, nebo PC.

Co pro Vás máme připraveno:

• Jistou mzdu 25.000 Kč, po zkušební době 28.000 Kč a k tomu odměny podle toho, jak se vám bude dařit.
  • Volné víkendy a svátky, kdy je třeba dát prostor pro Vaše rodiny, přátele a koníčky.
  • Slevu na MultiSport kartu, plavenky na šutku.
  • Směny si po zaškolení nastavíme individuálně se střídáním kancelář/domov.
  • Budete v kontaktu s bezva realizačním týmem Linky bezpečí.
  • Příjemné prostředí s kuchyňkou, kávovarem, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí.
  • Klidné a relaxační prostředí parku v Bohnicích.

Váš zájem nadále trvá? To nás těší.

Zašlete nám Váš životopis, a co Vás motivuje k výběru této pozice.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Linka bezpečí, z.s. (Nezisková organizace)
Ústavní 95, Praha – Bohnice
Plat: